KVYTKY UA – Афіша. Купити квитки на концерт, театр, фестиваль, спорт, виставу

Сьогодні 12 березня, п'ятниця

Про нас   Допомога   Каси   Контакти  
Авіаквитки

Бронювання квитків

Ваш довершений стиль або Як виглядати звабливо
Ваш довершений стиль або Як виглядати звабливо
19.02.2010 19:00

Зал «Кругозір», вул. Межигірська, 56

Київ

Ціни на захід (грн.):

"е-квиток"


Увага, захід переноситься з 27.02.2010 14:00 на 19.02.2010 19:00. Всі раніше придбані квитки дійсні для нової дати заходу.

Викладач: Федоренко Олександра

Прокидаючись вранці, мільйони жінок по всій планеті стикаються з одним і тим самим питанням: "Що сьогодні одягти?". Ми прагнемо виглядати стильно, сексуально й доречно водночас. Такого ідеалу цілком реально досягти (і при цьому не обов'язково витрачати свій піврічний бюджет у крамницях за один уїк-енд). Ми підкажемо, де в Києві можна відносно недорого і стильно одягтися, де показники "ціна — якість" пропорційні, а де не варто викидати космічні гроші за надто земні товари.

Але сучасні виробники створюють одяг, здатний не лише задовольнити найвибагливіший смак, але й потурати повному несмаку. І як не парадоксально це звучить, але іноді відрізнити одне від іншого дійсно важко. На курсі тому навчать. І пояснять, що навіть якщо природа не наділила Вас безпомилковим відчуттям стилю, то… в тому нема великої трагедії. Адже слід лиш дізнатися і зрозуміти певні "закони жанру", а далі вирішувати — чи одягатися за усіма правилами довершеного стилю, чи ламати їх і започатковувати новий.

Заняття складається з двох блоків: теоретичного та практичного.

Під час теоретичної частини Ви дізнаєтесь:
  • про сучасні стилі одягу: їхні ознаки, де й коли доречний кожен із них;
  • як правильно комбінувати речі різних стилів;
  • як підібрати кольорову гаму свого гардеробу (які кольори поєднуються, які візуальні ефекти вони створюють, як впливають на настрій на сприйняття Вас, які кольори та їх відтінки пасуватимуть саме Вам);
  • роль аксесуарів, правила їх підбору, доречність;
  • які фасони одягу личитимуть саме Вам (основні типи фігур та хитрощі, які підкреслюють принади та приховують недоліки кожного типу);
  • як правильно підібрати взуття, аксесуари, зачіску та навіть макіяж;
  • адреси магазинів, де можна недорого і стильно вдягтись у Києві.
Під час практичної частини Ви зможете:
  • проаналізувати та оцінити стиль українських і закордонних зірок;
  • дізнатись про переваги й недоліки Вашого стилю саме сьогодні (для найсміливіших);
  • покритикувати інших (навіть викладача:) );
  • попрактикуватись у комбінуванні різнопланових предметів одягу, взуття та аксесуарів;
  • отримати індивідуальну консультацію та відповіді на усі питання, які Вас цікавлять.
Тривалість: 2,5 години

Квитки без місць. Ви можете зайняти будь-яке вільне місце в залі.
Організатор
Кругозір


Вибір

Всі квитки продано

Вам подобається цікаво проводити час, але у вас його катастрофічно не вистачає на пошук бажаних квитків в театральних касах міста? Вам би хотілося потрапити на цікаву виставу, концерт, фестиваль, але немає можливості купити квитки в касі? Не впадайте у відчай, сайт KVYTKY UA допоможе вам у цьому.

Замовте квитки он-лайн на нашому сайті на будь-яку виставу: в театр, на концерт, цирк, фестиваль і т.д. Ви можете не тільки замовити певну кількість квитків, а й переглянути схему залу, в якому буде проходити захід і вибрати місця, що найбільше Вас влаштовують. Купуючи квиток на концерт, ви будете точно знати в якій частині залу розташовані ваші місця. А завдяки єдиній інформаційній системі всі квитки на всі місця одночасно доступні в усіх касах KVYTKY UA та через Інтернет.

Ми уважно відстежуємо всі новинки сезону. Наша афіша допоможе Вам бути в курсі нових концертних і театральних програм. Всі прем'єри на одному ресурсі! Для замовлення квитків на певний концерт, фестиваль, в театр, цирк, виставу можна скористатися зручним розширеним пошуком по сайту. Забронюйте або замовте доставку квитків на сайті або через call-центр, купіть будь-який квиток в будь-якій касі KVYTKY UA або роздрукуйте електронний квиток "е-квиток", не виходячи з дому.

Всі заходи
Всі заходи Львова
Чемпіонат світу з хокею 2010 U18
Дітям
Дельфінарій
Вечірні курси "Кругозір"
Цікавий Київ
Розсилка

Каси
Організаторам








Група вконтакті

Про нас | F.A.Q.| Контакти| Органiзатори | Права користувачів
КВИТКИ UA всi права захищенi. Розробник: nSoft.lt