Акваріум

04 Липня 19:00 ПРИДБАТИ КВИТОК Акваріум Київ
 •  
 •  
 •  
  Їх легендарність і величезний внесок у розвиток музики важко заперечувати. І це доводять натовпи шанувальників, які незмінно заповнюють всі концертні зали групи. 04 липня Борис Гребенщиков і група "Акваріум" у столичному клубі " Зелений театр!

  Філософія, що пройшла через покоління. Лірика, проросша крізь каміння і терни волелюбного і протестного рок-н-ролу. Думка, яка прагне далеко за межі усього мирського і повсякденної суєти. Все це він - легендарний Борис Гребенщиков!

  Унікальна музика групи "Акваріум" не просто жива, а продовжує відкривати нові грані в ліриці балад, кипучої рок-н-рол і філософському реггі. І що чудово - ні група, ні її засновник БГ не стали ретро-групою, незважаючи на більш ніж солідний творчий шлях. Їх музика жива й свіжа, адже команда постійно експериментує з формою і звучанням, знаходячи нові нотки і чіпляючи струни душі як відданих фанатів, так і тих, хто тільки відкриває для себе рок-н-рол.

  Нова програма БГ і групи "Акваріум" називається "Двері Трави" - на честь однойменної пісні, яка в 2017 році вийшла в абсолютно новому аранжуванні. Сам Борис Борисович не раз зізнавався, що саме цю пісню, написану дуже давно, йому не вдавалося виконати правильно і точно. І лише коли "Акваріуму" виповнилося 45, а сам БГ наблизився до 65-ти, знайшлося справжнє звучання.
  читать всё
Зелений театр
Купить билет ПРИДБАТИ КВИТОК