Альберт Нурмінській

01 Вересня 20:00 Київ, Stereo Plaza
  •  
  •  
  •  
Ловіть пацанські хіти наживо.

Треки Нурминского очолюють топи соцмереж. Кліпи стрімко набирають переглядів на YouTube. Хто не чув його "Джип", "Мент на мене газує", "Ауфф", "За 105 двір", "Мама вилікуй"?

Ці та інші хіти репера заповнять драйвом столичну "Стерео Плазу". Приходьте, щоб насолодитися живою читка Нурминского. Всі свої треки він написав сам, тому в них так багато сьогодення. Це чесний реп від "простого хлопця", як називає себе сам виконавець. Точно таке не можна пропустити.

Незважаючи на хайпи, Нурминский не вважає себе зіркою. Та й з чого б, адже його пісні - історії з життя. Звідси і яскрава дворова естетика. Нурминский пише і читає про те, чим живе сам: про пацанських розборках, сутички з поліцією і навіть про свою улюблену бесі. Тому його треки заходять. Картинки вулиці в них вражають реалістичністю. Сюжети, сленг, емоції - все натурально і пережито. Здавалося б, вже забутий дворовий реп відроджується у творчості одного виконавця. Ось як вдається фрешмену качати народ.

Хоча Нурминский позбавлений від зірковості, це не заважає нам говорити як є. Зустрічайте суперстар у київській "Стерео Плазі". Швидше замовляйте квитки, щоб потрапити на концерт нового феномена реп-сцени.
Stereo Plaza