Олександр Малінін

22 Листопада 19:00 ПРИДБАТИ КВИТОК Олександр Малінін Київ
 •  
 •  
 •  
  Мистецтво, підкорює серця: Олександр Малінін не сцені Палацу "Україна".
   
  Олександр Малінін - співак, представлений на нашій естраді вже дуже давно. Його пісні знає і наспівує кожен другий житель нашої країни. Своєю творчістю він по праву заробив звання народного артиста України. На його концертах завжди тисячі глядачів, яскраві емоції і улюблені пісні. Малінін залишається вірним своєму образу і репертуару: його глибокий голос і щирість виконання давно завоювали серця слухачів.
   
  За свою сольну кар'єру Олександр досяг колосальних результатів. Звання народного артиста, іменний знак на "Площі зірок", престижна музична премія "The World Music Awards" за найбільшу кількість проданих дисків - все це у Олександра Малініна. Втім, величезна кількість дисків є головним показником популярності артиста. Пісні, які назавжди оселилися в серцях слухачів і аншлаги, які супроводжують концерти Малініна - головні досягнення співака!

  З 1988 р.. Малінін випустив близько 30 альбомів, два з них - "Червона калина" (2003) і "Чарівна Скрипка" (2006) - українською мовою.

  Мистецтво Олександра Малініна по праву увійшло в класику естрадної культури. Він майстерно поєднує романс і сучасне звучання, в результаті отримуючи душевну музику. У текстах співак віддає перевагу творів поетів-класиків, які наповнюють пісні особливою енергетикою.
  читать всё
Національний палац мистецтв «Україна»
Купить билет ПРИДБАТИ КВИТОК