Балет «Autobiography». Компанія Уейна МакГрегора

10.09 - 11.09 ПРИДБАТИ КВИТОК Балет «Autobiography». Компанія Уейна МакГрегора Київ
 • Головна |
 • Балет «Autobiography». Компанія Уейна МакГрегора
 •  
 •  
 •  
  10 та 11 вересня 2020 року в Жовтневому Палаці в Києві відбудеться неймовірний балет "Autobiography" від знаменитого британського хореографа Уейна МакГрегора, який поєднує в своїй творчості сучасні танці і наукові досягнення. Цієї весни його балетна компанія вперше покаже своє шоу в Україні!

  Вже 25 років Уейн МакГрегор працює як режисер і хореограф, весь час відчуваючи можливості людського тіла. Але чи зможе він розповісти у танці про своє власне життя і своєму творчому шляху? У своїй творчості хореограф завжди був художником і новатором, який досяг успіху і визнання. У 2006 році МакГрегор став резидентом королівського балету "Ковент-Гарден". Також балетмейстер співпрацював з кращими балетними трупами світу - "Ла Скала", Великий театр, Паризька опера та інші.

  Жанри, в яких працює Уейн МакГрегор, не знає кордонів. В тому числі, на рахунку майстра постановки для кіно, відео зірок і показів модного одягу. У 2011 році його нагородили орденом Британської імперії за заслуги в галузі танцю.

  Ідея балетного спектаклю "Автобіографія" виникла ще в 2017 році. Це роздуми про життя і творчість, які не підвладні часу. Та найголовніше у цьому творі - саме тіло, як носій всього того, що відбувається з людиною протягом життя. Мемуари, спогади і ДНК танцівника - це лише матеріал для втілення авторського задуму. Поступово МакГрегор перетнув у своїй творчості межі тіла і додав елементи з різних наукових знань. Вперше в історії балету, вчені-генетики розшифрували геном МакГрегора, а він втілив ці напрацювання у своєму спектаклі.

  Наукову лінію підтримує і електронна музика від Jlin (Джейлин), яка створила новий музичний стиль в жанрі футворк. Ще одна унікальна особливість балету "Автобіографія" - це те, що він створений з 23 епізодів і постійно оновлюється, кожен раз по-новому розкриваючи творче рішення перед глядачами.
  читать всё
# Балет, Шоу
10 Вересня 19:30 ПРИДБАТИ КВИТОК Балет «Autobiography». Компанія Уейна МакГрегора Київ
Міжнародний центр культури і мистецтв Федерації профспілок України
# Балет, Шоу
11 Вересня 19:30 ПРИДБАТИ КВИТОК Балет «Autobiography». Компанія Уейна МакГрегора Київ
Міжнародний центр культури і мистецтв Федерації профспілок України