Business Stand Up. Топові жарти від ТОП-менеджерів

29 Вересня 19:00 ПРИДБАТИ КВИТОК Business Stand Up. Топові жарти від ТОП-менеджерів Київ
 • Головна |
 • Business Stand Up. Топові жарти від ТОП-менеджерів
 •  
 •  
 •  
  Business Stand Up: Топові жарти від Топ-менеджерів.

  І знову бізнес-стоячи на сцені Freedom Hall, 29 вересня о 19:00. Спікери не професійні коміки, але професійні підприємці. Почуття гумору, як правило, ознака високого рівня інтелекту, тому не дивно, що Топ-менеджери можуть не тільки керувати корпораціями, але й дотепно жартувати, іронізувати і розкривати свій досвід через курйозні історії.

  Адже якщо комік може бути президентом, то чому підприємець не може стати на один вечір стендапером?!

  Згодні, тоді приходьте 29 вересня на Business Stand Up у Freedom Hall.

  Ведучий - Валерій Жидков (Тамбовський Вовк), а також відомі українські підприємці і Топи:

  Євген Клопотенко, співзасновник ресторану "100 років тому вперед", засновник компанії "Гастромайстерня Confiture", кулінарний експерт програми "Сніданок з 1+1".

  Тетяна Лукинюк, генеральний директор Red Bull, засновник Kyiv Bookworms Club, викладач бізнес-шкіл, будувала бренди та продажу компаній Coca-Cola, Oriflame, SUN InBev, Mars.

  Євген Кудрявченко, творець однієї з кращих світових веб-студій Vintage Production, в портфоліо якої проекти для Sony Ericsson, Johnson & Johnson, Tetra Pak, Oberig, ДІЯ та інші.

  Ганна Петрова, серійний підприємець, засновник і директор Startup Ukraine і Selfmade Woman Community автор конференції Enterpreholic! і бізнес-табір Made in Ukraine.

  Олександр Порядченко, засновник і співвласник оператора квиткового Kontramarka.ua, ідеолог музичного лейблу Kontramarka.

  Анастасія Давидова, бізнес-консультант, голова The CMO Club CIS, екс-CMO Multiplex і DIM Group, займала ключові позиції в агентствах TABASCO, Young & Rubicam, Saatchi & Saatchi.

  Максим Радуцький, засновник City Beach Club і "O!" deserty, співзасновник event-агенції "Obrani", партнер мережі приватних пансіонатів для літніх людей "Срібний вік".

  Євген Артюхов, співвласник юридичної компанії ASA GROUP, адвокат із 16-річним досвідом, експерт у структуруванні та упаковці бізнес партнерств.

  Володимир Дегтярьов, співвласник і директор PR-агентства Newsfront, автор курсу "Особистий бренд", серед клієнтів Lenovo, GlobalLogic, Philip Morris, BMW та інші.

  Не пропустіть!
  читать всё
Freedom Hall
Купить билет ПРИДБАТИ КВИТОК