Діна РУБІНА
25 Квітня 19:00 ПРИДБАТИ КВИТОК Діна РУБІНА Київ
Центральний будинок офіцерів Збройних Сил України
 •  
 •  
 •  
    25 квітня 2020 року в Будинку офіцерів ЗСУ відбудеться творчий вечір письменниці Діни Рубіної в Києві. Вас чекає вечір незабутнього спілкування, гумору, якісних текстів і справжнього весняного настрою. Недарма Діна Рубіна лауреат численних премій і автор чотирьох десятків книг, які перекладені на багато мов світу.

  Творчий вечір та презентація книги
    До Києва Діна Рубіна їде не з порожніми руками, а з презентацією трьох томах під загальною назвою "Наполеонів обоз". Перший том має назву "Горобиновий клин", другий - "Білі коні" і третій - "Ангельський ріжок". Літературний концерт Діни Рубіной у Києві відбудеться у двох відділеннях і включати відповіді на запитання глядачів, роздачу автографів і фотосесію з письменницею.

    Зрозуміло, що Діна Рубіна не менш цікава людина, чому її книги. Її виступи з успіхом проходять у різних країнах світу, а кожна її книжка - це світ, у який хочеться пірнути з головою і залишатися там до останньої сторінки! Зустріч з Діною Рубіною в Києві - це задоволення, в якому не можна собі відмовити.

    Щоб потрапити на творчий вечір Діни Рубіной в Києві, купуйте квитки на нашому сайті та у касах міста. Ціна квитків від 200 до 550 гривень. Ще більше концертів шукайте в афіші на нашому сайті. Захід йде російською мовою.

  Де зустрітися з письменником у Києві? На творчому вечорі Діни Рубіной!

  Поспілкуватися з улюбленим автором
  Почути нові тексти наживо
  Попросити автограф
  Діна Рубіна книги:

  "Біла голубка Кордів"
  "Синдикати"
  "Почерк Леонардо"
  "На сонячній стороні вулиці"
  читать всё
Центральний будинок офіцерів Збройних Сил України
Купить билет ПРИДБАТИ КВИТОК