• Головна
 • Дискотека 80: Dieter Bohlen, Blue System, Lian Ross

Дискотека 80: Dieter Bohlen, Blue System, Lian Ross

05 Грудня 19:00 ПРИДБАТИ КВИТОК Дискотека 80: Dieter Bohlen, Blue System, Lian Ross Київ
 •  
 •  
 •  
  В рамках фестивалю «Дискотека 80-х» вперше в Києві відбудеться довгоочікуваний сольний концерт легенди світової поп-музики ДІТЕРА БОЛЕНА!

  5 грудня 2020 року продюсер, композитор і автор суперхітів виконає всі найвідоміші пісні Blue System і Modern Talking.

  Після розпаду Modern Talking в кінці 1987 Дітер Болен створив групу Blue System, беззмінним лідером якої і залишився. За час існування групи було випущено 13 альбомів, 30 синглів та знято 23 відеокліпи. Blue System стала практично сценічним псевдонімом Дітера Болена. Ім'я Дітера Болена, одного з самих популярних і успішних музикантів, композиторів, продюсерів і виконавців, назавжди увійшло в історію сучасної поп-музики і зробила його живою легендою. Кожен концерт Дітера Болена — це справжній приголомшливий свято для шанувальників його творчості. Грандіозне шоу, наповнений неймовірною енергетикою, заводящей глядачів з перших акордів його безсмертних хітів, буде доповнено виступом диско діви - Ліан Росс (жоден збірник хітів «Диско 80-х" не обходиться без цієї співачки).

  Дітер Болен написав велику кількість музичних творів і співпрацював з величезною кількістю музичних виконавців. Всього у доробку музиканта робота більш ніж з 70 виконавцями, серед яких Томас Андерс, Бонні Тайлер, Сі Сі Кетч, Кріс Норман і багато інших.

  5 грудня Київ не втомиться танцювати і підспівувати улюбленому Дітеру, адже майже кожен житель нашої країни старше 25 років знає тексти всіх його суперхітів!

  Це буде свято для всіх любителів ДИСКО.Ви не повинні пропустити!
  читать всё
Палац Спорту
Купить билет ПРИДБАТИ КВИТОК