Дизель шоу «Ми тільки завелися!»

02.09 - 06.09 ПРИДБАТИ КВИТОК Дизель шоу «Ми тільки завелися!» Київ
 • Головна |
 • Дизель шоу «Ми тільки завелися!»
 •  
 •  
 •  
  5 років. 5 концертів. 5 різних програм: "Дизель Шоу. Ми только завелися!"
  Весна 2020 в Україні пройде під знаком "Дизеля"! Адже нам виповнюється 5 років! Ми охопимо гумором всю країну, нудьгувати не буде ніхто.

  Телеефіри, живі концерти у 19 містах і аж 5 нових концертних програм у київському палаці "Україна" у розпал Всеукраїнського ювілейного туру!

  Думаєте, це "Ого!"? Та ми тільки завелися! Хочемо не просто порадувати і здивувати, а по-справжньому вразити вас нашим шоу. І сміливо можемо заявити: такого ви ще не бачили.

  "Ми обираємо не "застільну, а "сценічну" форму святкування нашого першого ювілею, - розповідає художній керівник "Дизель Студіо" Єгор Крутоголов. - День народження у нас, але вітати і робити подарунки глядачам будемо саме ми. Це будуть п’ять поспіль грандіозних вечорів у палаці "Україна". 20 000 людей!"

  Ми вже готуємо п’ять абсолютно різних і немовірно приголомшливих гумористичних програм. Шиємо ефектні костюми, вигадуємо нові образи, пишемо пісні і ставимо танцювальні номери. Усього, що вам так подобається, буде у п’ять разів більше!

  Перший ювілейний концерт нагадає глядачам, що "Дизель Шоу" найпатріотичніше шоу країни! Найкращі зворушливі пісні про Україну, смішні та актуальні жарти про свіжі події!

  Другий ювілейний концерт 22 квітня нагадає глядачам, що "Дизель Шоу" - найкрасивіше шоу країни!

  Стильні и яскраві сценічні образи артистів, розкішні декорації та чудове шоу вражає кожного глядача!

  Третій ювілейний концерт 23 квітня нагадає глядачам, що "Дизель Шоу" - найактуальніше шоу країни.

  Четвертий ювілейний концерт 24 квітня нагадає глядачам, що "Дизель Шоу" - найсмішніше шоу країни! Не дивно, що за п’ять років у "дизелів" не було жодного номеру "у тишу"!

  П’ятий ювілейний концерт 25 квітня нагадає глядачам, що "Дизель Шоу" - найсімейніше шоу країни! Тут завжди є цікаві жарти для дорослих і яскраві, динамічні номери для дітей. Тому на концерти "Дизель Шоу" можна і навіть треба приходити всією родиною!

  На сцені до улюблених юмористів приєднаються найяскравіші зірки українського та зарубіжного шоу-бізнесу. Ви не можете пропустити це неймовірно видовищне, мега-музичне та грандіозне "Дизель Шоу"!

  Такого український шоу-бізнес ще не бачив!
  читать всё
# Гумор, Шоу
02 Вересня 19:00 ПРИДБАТИ КВИТОК Дизель шоу «Ми тільки завелися!» Київ
Національний палац мистецтв «Україна»
# Гумор, Шоу
03 Вересня 19:00 ПРИДБАТИ КВИТОК Дизель шоу «Ми тільки завелися!» Київ
Національний палац мистецтв «Україна»
# Гумор, Шоу
04 Вересня 19:00 ПРИДБАТИ КВИТОК Дизель шоу «Ми тільки завелися!» Київ
Національний палац мистецтв «Україна»
# Гумор, Шоу
06 Вересня 19:00 ПРИДБАТИ КВИТОК Дизель шоу «Ми тільки завелися!» Київ
Національний палац мистецтв «Україна»