Дивні люди. Скільки коштує замовити Боса?
03 Липня 19:00 ПРИДБАТИ КВИТОК Дивні люди. Скільки коштує замовити Боса? Київ
Будинок Архітектора
 •  
 •  
 •  
  Отримати дозу тонкого гумору і веселощів дуже просто! 03 липня, актори театру "Дивні люди" зберуться на одній сцені, щоб порадувати глядача, розсмішити і зарядити гарним настроєм. Не пропустіть Забійну-кілер комедію «Скільки коштує замовити Боса?» в Києві! Ця комедійна постановка прикрасить ваш вечір і запам'ятається надовго!

  Чому варто піти на виставу від театру Дивні люди?
  1. Авторські постановки, жива музика і величезна доза гумору.
  2. Можливість легко і невимушено провести час. Дізнатися себе і посміятися над проблемами, які ми навіть не помічаємо за суєтою свого життя
  3. Емоційний підйом і гарний настрій гарантовані


  Кажуть, всі професії потрібні, всі професії важливі. Правда у героїв нашої комедії робітка не зовсім звичайна, адже вони - кілери, професійні й безжальні. Але, як з'ясовується, кілери – теж люди і ніщо людське їм не чуже.

  І якщо тебе остаточно дістали на роботі, відносини з начальником – гірше нікуди, і додому йти не хочеться, бо там нервова дружина.... то, раптом, як удар блискавки, приходить осяяння - вихід є! І тоді кілер може виявитися найкращим у світі людиною, яка здатна вирішити всі твої проблеми одним махом.

  Дивіться нову, запаморочливу кілер-комедію «Скільки коштує замовити Боса». Величезна доза гумору, несподівані повороти і віртуозна гра акторів театру «Дивні люди» Артема Новикова, Юрія Громового та Віталія Сердитова, і звичайно ж, у кращих традиціях театру, жива авторська музика.

  Якщо ви молоді душею, веселі і вам цікаво відкрити для себе щось нове, чекаємо вас на виставах театру «Дивні люди». Емоційний підйом і гарний настрій гарантовані!

  P. S. Всі глядачі і актори залишаться живі і здорові!

  Театральний стендап — саме так можна охарактеризувати жанр в якому ми працюємо. Дивні люди це життєві історії, спостереження, внутрішні переживання якими актори діляться з глядачем. Так само це унікальне поєднання дійства з живою музикою, яку виконують запрошені талановиті музичні колективи. Все це з часом перетворилося в симбіоз Театру і Stand up. Ось що являє собою театр Дивні люди.


  Господа запрошуємо Вас відчайдушний, але повний харизми театр "Дивні люди"!

  Вистава російською мовою
  Обмеження за віком 16+
  читать всё
Будинок Архітектора
Купить билет ПРИДБАТИ КВИТОК