Дивні люди. ДОМА ДОБРЕ, А В ГОСТЯХ БЕЗКОШТОВНО

12 Червня 19:00 ПРИДБАТИ КВИТОК Дивні люди. ДОМА ДОБРЕ, А В ГОСТЯХ БЕЗКОШТОВНО Київ
 • Головна |
 • Дивні люди. ДОМА ДОБРЕ, А В ГОСТЯХ БЕЗКОШТОВНО
 •  
 •  
 •  
  Отримати дозу тонкого гумору і веселощів дуже просто! 12 червня, актори театру «Дивні люди» зберуться на одній сцені, щоб порадувати глядача, розсмішити і зарядити гарним настроєм. Не пропустіть прем'єру комедійної вистави «Вдома добре, а в гостях безкоштовно у Києві! Ця комедійна постановка прикрасить ваш вечір і запам'ятається надовго!

  Чому варто піти на виставу від театру Дивні люди?

  Авторські постановки, жива музика і величезна доза гумору.
  Можливість легко і невимушено провести час. Дізнатися себе і посміятися над проблемами, які ми навіть не помічаємо за суєтою свого життя
  Емоційний підйом і гарний настрій гарантовані

  В наш час, ми все рідше ходимо один до одного в гості. На жаль, ця традиція йде у небуття. Сьогодні, похід в гості вже більше рідкість. Все частіше ми збираємося з близькими та друзями в ресторанах, кафе або кав'ярнях. Так простіше і легше, немає необхідності готувати, а потім прибирати, мити гору посуду і все таке. Проте, сидячи в будь-яких закладах, нас оточують чужі люди, шум, музика і, на жаль, вже немає атмосфери для розмови по душам. Ми просто обмінюємося якимись новинами або побіжно показуємо фото зі смартфонів.

  В гостях зовсім по-іншому, вся атмосфера стає довірчої. Ми можемо сміятися від душі, не переживаючи, що подумають про нас люди за сусіднім столиком. Можемо грати в настільні ігри, танцювати, як хочеться саме нам або просто говорити годинами. А ще в гостях добре, а вдома — прибери, попери, погладь.

  Для того, щоб зробити щось добре і красиво, потрібно знати основи і правила, адже ми, купуючи техніку, дивимося на інструкції, але іноді забуваємо, що схожі інструкції є майже у всього, що нас оточує.

  Так от, якщо все-таки ми збираємося в гості до друзів необхідно пам'ятати основні правила:

  Досвідчений гість йде раніше, чим розлютив господаря.
  Йти в гості раніше, ніж гості прийдуть до вас!
  Якщо будеш дотримуватися в гостях правила етикету, підеш злим, тверезим і голодним!

  В гостях треба бути верблюдом... Їсти і пити так, щоб, як мінімум, на тиждень вистачило.

  Якщо про це пам'ятати, все навколо стане набагато приємніше і простіше. І так, давайте ходити один до одного в гості — це так здорово!

  А ось до кого в гості завітають актори театру Дивні люди, ви зможете дізнатися на прем'єрі вистави «Вдома добре, а в гостях безкоштовно». Як завжди життєві спостереження, несподівані повороти і віртуозні обігрування від акторів театру Артема Новикова, Юрія Громового та Віталія Сердитова. Відверті діалоги, іскрометні жарти і реалістичні перевтілення акторів на сцені подарують масу задоволення.

  Театральний стендап — саме так можна охарактеризувати жанр в якому ми працюємо. Дивні люди це життєві історії, спостереження, внутрішні переживання якими актори діляться з глядачем. Так само це унікальне поєднання подання з живою музикою, яку виконують запрошені талановиті музичні колективи. Все це з часом перетворилося в симбіоз Театру і Stand up. Ось що являє собою театр Дивні люди.

  Господа запрошуємо Вас відчайдушний, але повний харизми театр «Дивні люди»!

  Вистава російською мовою

  Обмеження за віком 16+
  читать всё
Будинок Архітектора
Купить билет ПРИДБАТИ КВИТОК