Джо Бонамасса
20 Травня 19:30 ПРИДБАТИ КВИТОК Джо Бонамасса Київ
Національний палац мистецтв «Україна»
 •  
 •  
 •  
  Joe Bonamassa в Києві. 20 травня у Палаці Україна виступить музикант зі світовим ім'ям Joe Bonamassa.

  Джо Бонамасса - один з небагатьох, хто цілком і повністю присвятив свою кар'єру блюзу.
  На концерті в живому виконанні прозвучать кращі роботи музиканта, включаючи композиції альбомів Redemption і Blues of Desperation.
  Спеціально для київського концерту підібраний воістину зірковий склад музикантів.

  20 травня на сцену Палацу "Україна" вийде визнаний світовий титан блюзу Joe Bonamassa. Головна майданчик країни - провідного блюзмена сучасності!

  Найкращий блюз-гітарист світу Джо Бонамасса представить у Києві спеціальну програму.

  У Києві Джо Бонамасса виступить у супроводі потужної команди музикантів із світовими іменами. Прозвучать кращі композиції, з якими у кожного пов'язані найяскравіші моменти життя: i'll Take Care of You, Love Is a Gamble, Blues of Desperation і безліч фірмових каверів видатного музиканта. Безцінні моменти, проведені в компанії коханого блюзмена, подарують яскраві враження і заряд життєвої енергії.

  Перший альбом Джо Бонамассы A New Day Yesterday вийшов в 2000. Визнання дебютної роботи вразило: платівка виявилася в ТОП-10блюз-чарту США. Практично всі подальші релізи музиканта були приречені на успіх і завоювали любов публіки.

  Джо Бонамасса брав участь у багатьох гучних проектах - Black Country Communion, Rock Candy House Party. Слід відзначити приголомшливу колаборацію Бонамассы з Бет Харт. У 2009 видання Classic Rock включило американця в число найбільших гітаристів усіх часів.

  Сьогодні знаменитий блюзмен активно гастролює. Його тури включають понад 150 концертів щорічно. Бонамасса записується на студії і проводить захоплюючі лекції для молодих музикантів.
  читать всё
Національний палац мистецтв «Україна»
Купить билет ПРИДБАТИ КВИТОК