Editors

25 Жовтня 20:00 ПРИДБАТИ КВИТОК Editors Київ
 •  
 •  
 •  
  Editors вперше зіграють у Києві та представлять кращі хіти.

  Їх знають завдяки вражаючим лайвам і ексцентричному поведінки фронтмена Тома Сміта. Всі їх платівки, які розійшлися тиражем в 2.5 мільйона копій, потрапляли в топ-10 британського чарту, а дебютна - The Back Room - навіть номінувалася на Mercury Prize. Вони зняли відео на один з останніх синглів в українській столиці. Ця пісня довела, що вони однаково майстерні - як у гітарній музиці, так і в електронній.

  В Україну після перерви в три роки повертаються видатні британські рокери Editors. Вперше вони підкорили українців на фестивалі ZaxidFest, а зараз готуються до концертного дебюту в столиці.

  25 жовтня, Stereo Plaza.

  Editors їдуть в Київ не просто так, а з презентацією best of-альбом під назвою Black Gold. У нього потрапили кращі треки з шести платівок групи і три абсолютно нові композиції: Black Gold, Upside Down і Frankenstein. Саме на останню пісню був знятий кліп в Україні.

  За словами фронтмена Тома Сміта, ідея зробити такий реліз був дуже давно, але все не вистачало часу:

  "Розмови про best of-платівку велися останні три-чотири роки. Але кожного разу нам здавалося, що час не настав, оскільки нові пісні йшли одна за одною. Але зараз - той самий відповідний момент".

  Black Gold - можливість дослідити розвиток групи за останні 15 років. І спосіб познайомитися з творчістю Editors людям, які не чули їх до цього моменту.

  "Ми досі виступаємо, і я пишаюся цим фактом. Кажуть, що бути довгожителем сьогодні - це не дуже круто. Але я так не вважаю. З допомогою Black Gold ми зафіксували нову версію Editors. Вони зголодніли - як з концертами, так і з новою музикою. Ми відчували себе десь далеко від загального потоку, але завжди писали треки, які захоплювали людей і резонували з ними на самому глибокому рівні. Це може звучати пафосно, але я знаю багато слухачів, для яких Editors - більше, ніж група. Саме цього я прагнув усе своє життя", - зізнається Сміт.

  Тому готуйтеся відкрити свої серця і душі назустріч благородної божевілля Editors. І це не жарт.
  читать всё
Stereo Plaza
Купить билет ПРИДБАТИ КВИТОК