•  
 •  
 •  
  Фіксований шоу "Обережно, Фиксики!"

  Що ви знаєте про Фиксиках? Що вони лагодять механізми, живуть у всіх приладах і бояться людей? А чи знаєте ви, що Фиксики люблять грати, танцювати, співати пісні і веселитися?
  Про це знає Геній Євгенович Диваків, вчений з світовим ім'ям. Він винайшов спеціальну машину для збільшення, щоб познайомити всіх глядачів з їх улюбленими Фиксиками! Сімка з Нуликом з радістю погоджуються взяти участь у цьому експерименті і стають величезними ... Фиксики з задоволенням грають з глядачами, змагаються один з одним, танцюють і співають фиксипелки. Головне - це не потрапити на очі адміністратору зали, Розумі Палатовне! Адже вона не вірить в існування Фиксиков...
  А ви хочете дізнатися, як Сімка з Нуликом впораються зі злюкою адміністратором і пограти з улюбленими героями, а також отримати неймовірну кількість позитивних емоцій? Тоді обов'язково приходьте на нове "Фіксований ШОУ»!

  "Фіксований ШОУ!" - інтерактивний спектакль, який дозволить кожній дитині взяти участь в дивовижні пригоди Фиксиков. Ви миттєво схопитеся за планшет або телефон, адже це - єдине в Україні ліцензійне шоу від творців мультфільму.
  Вас чекають гиперреалистичные герої більше двох метрів заввишки, втілені творцями серіалу в технології 3D-принт, з голосами справжніх Фиксиков: вони говорять на сцені, як на екрані; дивовижні декорації і спецефекти; ігри та веселощі.
  Дітям до 4-х років вхід безкоштовний без надання окремого місця в супроводі дорослих (квиток потрібен тільки дорослому).
  Вистава йде українською мовою, розрахований на дітей від 3-х до 10-ти років, тривалість 1 година.

  Святковий настрій для всіх створить не тільки якісне уявлення, але і позитивна атмосфера всередині Будинку офіцерів, у фойє вас чекає зустріч з Фаером, Вертой, Шпулей, Игреком, Сімкою і Нулики – героями єдиною в Україні анімаційної програми «Фіксований БУМ!», з якими можна буде погратися та сфотографуватися.

  Зустрінемося на Фіксований Шоу!
   
  читать всё
Центральний будинок офіцерів Збройних Сил України
Купить билет ПРИДБАТИ КВИТОК