Fink

10 Листопада 19:00 ПРИДБАТИ КВИТОК Fink Київ
 •  
 •  
 •  
  Гітари і сумка, повна історій - Fink з акустичним концертом у Києві.

  Він має особливе відчуття краси, яке миттєво перетворюється в меланхолійні гітарні мелодії. "Я не пишу веселих пісень", говорить він з усмішкою, але ми всі знаємо, як тепло і добре на душі від його музики. Fink повертається в Україну, щоб представити особливу акустичну програму. Акустичні концерти дозволяють зняти всі музичні та емоційні нашарування і відчути справжнє очищення. Саме таким і буде цей вечір з Fink - тільки музикант, гітари і його сумка, повна історій.

  10 листопада, Caribbean Club.

  Fink - сонграйтер і продюсер з 20-річним досвідом. Бажання писати і виконувати власні пісні з'явилося в Fink тільки після того, як його почали запрошувати писати для інших виконавців. Наприклад, він писав і продюсував музику для Джон Ледженд і Емі Вайнхаус на початку її кар'єри. Таким чином, лише віддавши свій голос іншим артистам, він зрозумів, що настав час повернути його собі. Це був єдиний можливий для нього спосіб ділитися власним досвідом та історіями, сумом і напругою зі слухачами.

  З тих пір пройшло чимало часу, було записано сім альбомів, зіграно сотні концертів в усьому світі. Fink не часто повертається до точки, з якої все починалося. Подалі від галасливих клубів, гучних фестивалів. Однак саме такою стала народжуватися музика Fink, яку ми знаємо і любимо зараз. До зустрічі на наймагічнішому концерті весни 2020.
  читать всё
Caribbean Club
Купить билет ПРИДБАТИ КВИТОК