Гару
10 Березня 19:00 ПРИДБАТИ КВИТОК Гару Київ
Київ, Національний палац мистецтв «Україна»
 •  
 •  
 •  
  10 березня 2020 року найвідоміший баритон з самого популярного в історії мюзиклу Notre-Dame de Paris, приголомшливий Garou виступить в Палаці Україна з великим святковим концертом!

  Garou - один з найблискучіших і харизматичних представників франкомовного світу останнього двадцятиріччя. Він є володарем рекордної кількості нагород, в тому числі золотих та платинових дисків.

  Творчий багаж артиста - багатий і різноманітний. Garou виконує роботи в таких жанрах як блюз, вінтаж-свінг, рок-музика. Здається, все, до чого б не доторкнувся талановитий артист, приречене на успіх. Світова слава прийшла до привабливого вокалісту після його участі в мюзиклі Notre-Dame de Paris. Ставши справжнім бестселером в світі музики, ця робота збирала повні зали найвідоміших концертних майданчиків світу. І сьогодні ніхто не уявляє собі цього мюзиклу без витонченого, палкого, емоційного Garou-Квазімодо. У музиці Garou - цілий світ, в його голосі - калейдоскоп емоцій!

  Якщо ви хоч раз бували на концерті неймовірного Garou, то просто не зможете пропустити чергову зустріч з кумиром мільйонів!
  читать всё
Київ, Національний палац мистецтв «Україна»
Купить билет ПРИДБАТИ КВИТОК