•  
  •  
  •  
    08 жовтня 2020 року в Палаці "Україна" в Києві відбудеться концерт учасника всесвітньо відомо дуету "2Cellos", віолончеліста Степана Хаусера. Він дасть концерт у супроводі Київського концерту симфонічного оркестру під керівництвом Роберта Зиглєра. Грі на віолончелі музикант навчався у США і Дублені, приймав численні майстер-класи у справжніх музичних метрів, у тому числі Мстислава Ростроповича і Олександра Івашкіна.

    У 2011 році Степан Хаусер разом з Лукою Шулічем виконали на двох віолончелях кавер-версію хіта Майкла Джексона "Smooth Criminal" і виклали його в мережу інтернет. За кілька перших тижнів відео подивилися три мільйони глядачів. Вже в квітні того ж року дует "2Cellos" уклав контракт із звукозаписуючою компанією і отримав запрошення від Елтона Джона поїхати з ним у світове турне.

    Однак крім запального темпераменту і вродженого артистизму, за плечима музикантів серйозна спеціальну освіту і роки наполегливої праці. Тому Степан Хаусер буде цікавим і як самодостатній музикант-віртуоз, якому є чим здивувати навіть шанувальників академічної класики.


    читать всё
Національний палац мистецтв «Україна»
Купить билет ПРИДБАТИ КВИТОК