Hauser
27 Травня 19:00 ПРИДБАТИ КВИТОК Hauser Київ
Національний палац мистецтв «Україна»
 •  
 •  
 •  
  27 травня 2020 року у Палаці "Україна" в Києві відбудеться концерт учасника всесвітньо відомо дуету "2Cellos", віолончеліста Степана Хаусера. Він дасть концерт у супроводі Київського концертного симфонічного оркестру під керівництвом Роберта Зиглєра. Грі на віолончелі музикант навчався в США та Дублені, брав численні майстер-класи у справжніх музичних метрів, у тому числі у Мстислава Ростроповича та Олександра Івашкіна.

  Концерт музиканта "2Cellos".

  У 2011 році Степан Хаусер разом з Лукою Шулічем виконали на двох віолончелях кавер-версію хіта Майкла Джексона "Smooth Criminal" та виклали її в мережу інтернет. За декілька перших тижнів відео переглянуло три мільйони глядачів. Вже в квітні того ж року дует "2Cellos" заключив контракт з звукозаписуючою компанією та отримав запрошення від Елтона Джона поїхати з ним у світове турне.

  Однак окрім запального темпераменту та вродженого артистизму, за плечима у музикантів серйозна фахова освіта і роки наполегливої праці. Тому Степан Хаусер буде цікавим і як самодостатній музикант-віртуоз, якому є чим здивувати навіть прихильників академічної класики.

  Щоб потрапити на концерт Степан Хаусер в Києві, купуйте квитки на нашому сайті та в касах міста. Ціна квитків від 590 до 3900 гривень. Ще більше концертів шукайте в афіші на нашому сайті.

  "2Cellos" кавери:
  Misirlou (Theme From Pulp Fiction)
  Smooth Criminal
  Now We are Free
  The Show Must Go On
  Shape of My Heart
  Wake Me Up.
  читать всё
Національний палац мистецтв «Україна»
Купить билет ПРИДБАТИ КВИТОК