Hed P.E.
26 Вересня 19:00 ПРИДБАТИ КВИТОК Hed P.E. Київ
Atlas
 •  
 •  
 •  
  Hed PE святкують 20-ту річницю альбому Broke європейським туром з зупинкою в Києві

  Небагато залишилося гуртів, які після 11 альбомів так само вжарюють, як і на початку кар'єри. Один із них - Hed PE, і цього року колектив святкує 20 років найважливішої платівки своєї кар'єри. Альбом Broke вийшов 22 серпня 2000 року, розійшовся накладом у понад 250.000 копій, і саме на ньому можна знайти їх найвідоміший трек Bartender.

  Разом із київськими прихильниками Hed PE відсвяткують річницю 26 вересня в клубі Atlas.

  На відміну від першого альбому, який переважно міксував хардкор-панк та хіп-хоп, Broke отримав нові елементи - класичний рок та навіть вплив етнічної музики. Але повертаючись до своїх коренів у хардкор-панку та хеві-металі, на цьому альбомі гурт презентував декілька треків зі знаменитими гостями - гітарист Dead Kennedys East Bay Ray взяв участь у записі треку Waiting to Die, а в пісні Feel Good можна почути голоси Сержа Танкьяна з System of a Down та Моргана Ландера з Kittie. Журнал Rolling Stone у своїй рецензії на Broke відзначив, що "реп-метал знайшов своїх Motley Crue".

  Гурт Hed PE утворився в Каліфорнії в 1994 році і прославився своєю крос-жанровою музикою на межі гангста-репу та панк-року. У різні роки колектив надихався гуртами Beastie Boys, Black Sabbath, Bob Marley, Led Zeppelin, Nine Inch Nails, Notorious B.I.G. та Rage Against the Machine. У 2019 гурт випустив 10-трековий альбом Stampede. Отже, на концеті в Києві ми почуємо не лише весь альбом Broke повністю та інші знакові треки з інших платівок, а і найсвіжіший матеріал.
  читать всё