Хелавіса
28 Травня 19:30 ПРИДБАТИ КВИТОК Хелавіса Київ
Центральний Будинок Художника
 •  
 •  
 •  
  Якщо десь за межами нашої галактики - на далеких планетах - в оточенні краси ідеального світу живуть незбагненні герої язичницьких п'єс і слухають старовинні перекази під кришталевий звук арф, то вони чують саме цей голос.

  Голос, став унікальним феноменом у вітчизняної і світової фолк-музиці. Хелавіса (Наталя О Ший) - беззмінний лідер групи "Млин" - однієї з кращих російських груп, що відіграють акустичні та електроакустичні композиції.
  Саме "Млин" колись змінила ставлення аудиторії до фольку, і зробила цей жанр таким популярним. На цей раз Хелавіса приїде до Києва в рамках сольного проекту з новою програмою.

  Дослідження планети Люцифераза йде повним ходом. Героїчні першопоселенці зустрічають на своєму шляху воронов, драконів і загадкових саламандр, але при цьому не забувають зберігати і цінувати спогади про Старої Землі. Концертна програма Хелависы і Сергія перенесе слухачів на багато макролиг в глибокий космос і на багато століть вперед і назад в часі. Як завжди, це безкомпромісне шоу двох – тільки арфа і гітара, тільки два голоси, виразний світло і кришталевий звук.

  28 травня тільки на один вечір Будинок Художника перенесеться в світ космічних кораблів і далеких світів, дивних істот і дивовижних сказань. Концертна телепортація відбудеться в компанії дивовижною Хелависы - душі і голоси групи "Мельница", а допомагати в цій подорожі їй буде Сергій Вишняков. Разом музиканти представлять своїм шанувальникам нову програму. Не пропустіть шанс потрапити на це унікальна подія!
  читать всё
Центральний Будинок Художника
Купить билет ПРИДБАТИ КВИТОК