Голі
01 Липня 19:00 ПРИДБАТИ КВИТОК Голі Київ
Національна музична академія України імені П. І. Чайковського. Оперна студія - Великий зал
 •  
 •  
 •  
  Запрошуємо Вас знову відвідати Харківський Театр МДТ, який вже полюбився багатьом у столиці.

  В цей раз 1 липня на сцені київської Консерваторії ім. П. І. Чайковського Ви побачите яскраву комедію про подружні стосунки, про правду і брехні. Про розуміння.

  Себастьян Тьєрі - французький актор і драматург, критики порівнюють його твори з творами Іонеско, Беккета, Адамова. Персонажі його п'єс - буржуа, жителі сучасного мегаполісу, в розмірене і спокійне життя яких раптом вривається щось незрозуміле. Автором зачіпаються дуже серйозні проблеми, незважаючи на гумористичне і легке поєднання деталей водевілю й комедії положень з елементами театру абсурду. Вистава "Двоє голих чоловіків" - номінант премії Мольєра 2015 року.

  Одного разу процвітаючий адвокат, вірний чоловік і люблячий батько Ален Крамер прокинувся у себе вдома в одному ліжку зі своїм помічником Ніколя Приу. Обидва чоловіки абсолютно нічого не пам'ятають, і повністю позбавлені одягу. Що ж сталося? Ні один, ні інший не в змозі пояснити, як вони опинилися в такій ситуації. І як на біду, їх у такому положенні застає дружина Олена, і Він готовий придумати все що завгодно, лише б зберегти свій шлюб. Намагаючись знайти відповіді на питання, як вони обидва опинилися в такій ситуації, їм доведеться не тільки переконувати оточуючих, але і вдивитися в самих себе. Де ховається правда?

  Режисер Олексій Райт

  Дійові особи та актори:
  Ален Крамер — Богдан Адаменко
  Катрін Крамер — Єлизавета Любимова
  Ніколя Пріу — Сергій Аніпченко
  Молода жінка — Березня Донцова
  читать всё
Національна музична академія України імені П. І. Чайковського. Оперна студія - Великий зал
Купить билет ПРИДБАТИ КВИТОК