In Flames
26 Травня 19:00 ПРИДБАТИ КВИТОК In Flames Київ
Центр Культури та Мистецтв НАУ
 •  
 •  
 •  
   In Flames були та залишаються знаковими для Швеції та для мелодійного дез-металу в цілому. За 30 років творчості хлопці записали 13 успішних альбомів. Над новою студійною платівкою під назвою I, The Mask гурт In Flames працював протягом усього 2018 року.

  Для роботи зібралася дійсно "зіркова" команда - номінант на премію Греммі продюсер Говард Бенсон і її лауреати Кріс Лорд-Елджі та Тед Дженсен, які займалися зведенням і мастерингом.

  Натхненням для I, The Mask, за словами фронтмена Андреса Фрідена, стали його життя та світ, який постійно змінюється через неоднозначні події:

  Цей світ складний. Я дивлюся на своїх дітей і вони ростуть у середовищі, де все напружене та може вибухнути в буквальному сенсі. Те саме відбувається і з музикою. Мої минулі стосунки та ситуації, в яких мені довелося побувати - це ідеї та натхнення для моїх пісень, які з'явилися в певний момент мого життя.
  Незважаючи на те, що над платівкою працювали нові басист і барабанщик, вони цілком виправдали покладені на них надії. Де потрібно, вони грамотно проводять слухача глибинними мелодіями або прискорюють ритми для потужного звучання відчайдушних текстів. Хоча на відміну від минулих років, нинішні In Flames звучать спокійніше та більш виважено, але грубості й енергії їм вистачає. Ми всі будемо мати можливість в цьому переконатися.

  До зустрічі в травні!
  читать всё
Центр Культури та Мистецтв НАУ
Купить билет ПРИДБАТИ КВИТОК