Київ Модерн-Балет. «Лебедине озеро» Раду Поклітару

18 Вересня 19:00 ПРИДБАТИ КВИТОК Київ Модерн-Балет. «Лебедине озеро» Раду Поклітару Київ
 • Головна |
 • Київ Модерн-Балет. «Лебедине озеро» Раду Поклітару
 •  
 •  
 •  
  П.І. Чайковський "Лебедине озеро".

  "Я знав давно, що рано чи пізно, будуть ставити свої "Лебедине озеро". Знав, що геній музики Чайковського, яка супроводжувала мене все життя - з раннього дитинства призведе до нової хореографії нова історія. Але коли прийшов час, я почала свою першу репетицію зі страхами і trepetnye... як сказати мову з історії танцю, що ми повинні боротися за право бути самими собою - що ця внутрішня свобода, ми не повинні? У людини є тільки одне життя, і прожити його треба щиро і чесно. Жити з власним обличчям - незалежно від масок і ролей не накладається на реальність. Маленький білий лебідь живе в кожному з нас. Просто в якийсь видимою, а інші навіть не знають про його існування...", - Раду Поклітару

  "Лебедине озеро" - найвідоміша балетна легенда, своєрідний синонім самого слова "Балет". Геніальна музика Петра Ілліча Чайковського - це головна складова постійного грандіозного успіху вистави, яка не сходить зі сцен театрів в усьому світі вже понад 130 років.

  У виставі хореографа Раду Поклітару, задум якої виношувався довгий час, абсолютно змінено сюжет. Це не звична казка про Принца, який зустрів і покохав дівчину, перетворену злим чарівником на лебедя. Автор створює балет-притчу, балет - роздум про неможливість жити, зраджуючи своєму істинному єству. Існування у чужій подобі, проживання не свого життя і долі - це страшний вирок. Маленький лебідь, проти своєї волі перетворений на хлопчика, має пройти через страждання, удари долі. Кохання приходить до нього лише в примарних снах. Врешті він отримує свободу, але запізно - нитка життя обірвалася.

  Мова сучасного танцю, якою оповідається цей балет, допомагає домогтися яскравого співпереживання глядачів. Фантастичні декорації, створені сценографом Андрієм Злобіним, занурюють нас у фантасмагоричний світ двору Ротбарта - "доктора Франкенштейна", який вміє на операційному столі переробляти сутності живих істот. Костюми художника Ганни Іпатьєвої дають можливість артистам надзвичайно точно й образно створювати, як образи людей з оточення Ротбарта, так і містичних ельфів-лебедів із снів головного героя.

  Прем'єра вистави відбулася 22 червня 2013 року.

  Балет на 2 дії.
  Тривалість 1 година 10 хвилин. З антрактом.

  Лібрето, хореографія, постановка - Раду Поклітару, заслужений діяч мистецтв України.
  Сценографія - Андрій Злобін, заслужений діяч мистецтв України.
  Художник костюмів - Ганна Іпатьєва.
  Асистенти хореографа - Сергій Кон.
  Художник світла - Олена Антохіна.
  Звукорежисер - Олександр Курій, заслужений діяч мистецтв України.
  читать всё
Міжнародний центр культури і мистецтв Федерації профспілок України
Купить билет ПРИДБАТИ КВИТОК