Київ Модерн-Балет. «Жізель» Раду Поклітару
20 Березня 19:00 ПРИДБАТИ КВИТОК Київ Модерн-Балет. «Жізель» Раду Поклітару Київ
Міжнародний центр культури і мистецтв Федерації профспілок України
 •  
 •  
 •  
  Адольф Адан. Жизель. Балет на 2 дії

  Постановний склад:

  Лібрето, хореографія, постановка - Раду Поклітару
  Сценографія - заслужений діяч мистецтв України Андрій Злобін
  Художник з костюмів - Ганна Іпатьєва
  Художник принтів до костюмів - Микола Гончаров

  "У цю сучасну версію класичного балету я вклав усю свою любов до першоджерела. Вдихаючи нове хореографічне життя в музику Адана, я відчував неймовірний творчий підйом. Моя Жизель — не мила пейзанка, а знедолене дитя великого сучасного міста. Як і її класичний прототип, вона мріє про справжньої великої любові. Дівочі мрії руйнуються, коли Жизель стикається з прірвою, що розділяє наш світ на багатих і бідних. Однак, на відміну від своєї попередниці, в сучасній версії Жизель не отримає блаженний догляд до ідеалізованого світу померлих душ. На неї чекає справжня безвихідь. Маленька дівчинка з околиці міста, Жизель намагатися залишитися людиною, незважаючи на випробування, які випадають на її долю. Моя Жизель відчайдушно бореться за своє право любити і бути коханою. І хоча ця історія закінчується трагічно, глядач буде вірити в силу людського Духу, підносить нас в години найважчих ударів долі", - Раду Поклітару

  Здійснити проект вдалося завдяки допомозі мецената Людмили Русаліної

  За період існування театру "Київ Модерн-балет" був створений 16 одноактних і 5 повнометражних балетів. Театр отримав 5 премій "Київська пектораль" за кращі вистави року.

  Колектив успішно гастролював у Франції, Іспанії, Нідерландах, Бельгії, Португалії, Румунії, Китаї, Таїланді, Білорусії, Молдови, Південної Кореї, Естонії і в багатьох містах України.
  читать всё
Міжнародний центр культури і мистецтв Федерації профспілок України
Купить билет ПРИДБАТИ КВИТОК