Київ Модерн-Балет. «Лебедине озеро» Раду Поклітару
11 Квітня 19:00 ПРИДБАТИ КВИТОК Київ Модерн-Балет. «Лебедине озеро» Раду Поклітару Київ
Міжнародний центр культури і мистецтв Федерації профспілок України
 •  
 •  
 •  
  П. І. Чайковський. ЛЕБЕДИНЕ ОЗЕРО. СУЧАСНА ВЕРСІЯ

  Балет в 2-х кроках

  Лібрето, хореографія та постановка - Раду Поклітару
  Сценографія - Заслужений діяч мистецтв України Андрій Злобін
  Художник з костюмів - Ганна Іпатьєва
  Помічник балетмейстера Сергія Кона
  Художник по світлу - Олена Антохіна
  Звукорежисер - Олександр Курій

  "Я знав давно, що рано чи пізно, будуть ставити свої "Лебедине озеро". Знав, що геній музики Чайковського, яка супроводжувала мене все життя - з раннього дитинства призведе до нової хореографії нова історія. Але коли прийшов час, я почала свою першу репетицію зі страхами і trepetnye... як сказати мову з історії танцю, що ми повинні боротися за право бути самими собою - що ця внутрішня свобода, ми не повинні? У людини є тільки одне життя, і прожити його треба щиро і чесно. Жити з власним обличчям - незалежно від масок і ролей не накладається на реальність. Маленький білий лебідь живе в кожному з нас. Просто в якийсь видимою, а інші навіть не знають про його існування...", - Раду Поклітару

  "Лебедине озеро" - найвідоміша легенда балету, свого роду синонім, насправді, слово "балет". Геніальна музика Петра Ілліча Чайковського є основною складовою постійної величезний успіх вистави, яким вже понад 130 років не сходить зі сцени театрів усього світу.

  У виставі хореографа Раду Поклітару, задум якого виношувалася протягом тривалого часу, повністю змінив сюжет. Це не звична казка про принца, який зустрів і закохався в дівчину, перетворених злим чарівником у лебедя. Автор створює балет-притчу, балет-роздум про неможливість жити, змінюючи своєї істинної природи. Існування в іншій формі, перебування його життя і долі-це страшний вирок. Маленький Лебідь, проти своєї волі перетворений у хлопчика, повинен пройти через страждання, випробування і удари долі. Любов приходить до нього в примарні сни. Нарешті, він отримує свободу, але надто пізно - нитка життя обірвалося...

  Мова танцю, який розповідає балет допомагає домогтися яскравого співпереживання глядачів. Фантастичні декорації, створені сценографом Андрієм Злобиным, занурюють нас у фантасмагоричний світ двору Ротбарта - "доктора Франкенштейна", який на операційний стіл, щоб змінити сутність живих істот. Костюми художника Анни Патіна дозволяють актори дуже точно і образно створювати, як образи людей з оточення Ротбарта і містичних ельфів-лебедів - з снів головного героя.

  Спектакль був нагороджений премією "Київська пектораль 2013" в номінації "Кращий музичний спектакль".

  Прем'єра відбулася 22 червня 2013 року

  За період існування театру "Київ Модерн-балет" був створений 16 5 одноактних і повнометражних балетів. Театр отримав 5 премій "Київська пектораль" за краще виконання року.

  Колектив успішно гастролював у Франції, Іспанії, Нідерландів, Бельгії, Португалії, Румунії, Китаю, Таїланду, Білорусі, Молдови, Південної Кореї, Естонії та багатьох містах України.
  читать всё
Міжнародний центр культури і мистецтв Федерації профспілок України
Купить билет ПРИДБАТИ КВИТОК