Київ Модерн-Балет. Ромео і Джульєтта. Шекспірименти
28 Травня 19:00 ПРИДБАТИ КВИТОК Київ Модерн-Балет. Ромео і Джульєтта. Шекспірименти Київ
Міжнародний центр культури і мистецтв Федерації профспілок України
 •  
 •  
 •  
  Ромео і Джульєтта (Шекспірименти) за творами В. Шекспіра, на музику П. Чайковського, Г. Ф. Генделя та доби Ренесансу. Балет на 2 дії.

  Склад постановників

  Лібрето, хореографія, постановка — Раду Поклітару
  Сценографія — засл. діяч мистецтв України Андрій Злобін
  Художник костюмів — Ганна Іпатьєва
  Асистент хореографа — засл. арт. України Анатолій Козлов
  Художник світла- Олена Антохіна
  Звукорежисер — Олександр Курій

  «Літературною основою балету, й джерелом мого натхнення стали сонети з „Ромео і Джульєтти“ Вільяма Шекспіра. Завдяки використанню сценічного прийому „театр у театрі“, артисти театру „КИЇВ МОДЕРН-БАЛЕТУ“ розповідають історію своїх однолітків — молодих акторів, які вирішили поставити виставу про веронських закоханих. Самі не помічаючи того — опинившись у реальному житті в епіцентрі пристрастей шекспірівських героїв — вони перестають бути простими виконавцями своїх ролей…». — Раду Поклітару

  У балеті «Ромео і Джульєтта» (Шекспірименти) переплітаються сучасний світ, і світ театральних підмостків, на яких киплять шекспірівські пристрасті. Чутливий глядач з перших безтурботних рухів і мізансцен вловить трагедію фіналу, що насувається.

  Сценограф Андрій Злобін і художник костюмів Ганна Іпатьєва створили фантастичний, складний, та неймовірно привабливий простір, у якому співіснують реальні люди, й маски-актори старовинного ренесансного театру.

  Вистава «Веронський міф: ШЕКСПІРИМЕНТИ», разом із виставами «Дощ», «Болеро» та «Лускунчик» була відзначена премією «Київська пектораль-2007», в номінації: «Подія року».

  Прем’єра вистави відбулася 25 січня 2007 року.

  За період існування театру «Київ Модерн-балет» було створено 16 одноактних та 5 повнометражних балетів. Театр отримав 5 премій «Київська пектораль» за кращі вистави року.

  Колектив успішно гастролював у Франції, Іспанії, Нідерландах, Бельгії, Португалії, Румунії, Китаї, Таїланді, Білорусії, Молдові, Південній Кореї, Естонії та в багатьох містах України.
  читать всё
Міжнародний центр культури і мистецтв Федерації профспілок України
Купить билет ПРИДБАТИ КВИТОК