«Червона скрипка» Страдіварі

07 Червня 19:00 ПРИДБАТИ КВИТОК «Червона скрипка» Страдіварі Київ
 • Головна |
 • «Червона скрипка» Страдіварі
 •  
 •  
 •  
  "Червона скрипка" Страдіварі.

  7 червня в київському Freedom Hall можна буде почути і побачити ту саму "Червону скрипку" від Антоніо Страдіварі. Один з найбільш дорогих і відомих інструментів у світі тепер відвідає з концертом столицю України.

  "Червона скрипка" - шедевр серед музичних інструментів.

  Знавці історії музики неодноразово чули про "Червоної Скрипці" або, як її ще називають, про "Скрипці Мендельсона".

  Про її чарівному звучанні ходять легенди, а її історія не може залишити байдужим нікого. Довгий час інструмент вважався загубленим, а після став чимось містичним, винятковим.

  В основі інструменту - структура, лак і матеріал, які відрізняються від аналогів в інших скрипках. Це дає "Червоному Мендельсону" можливість звучати по-іншому, створювати вібрації, які ще з більшою силою підкорюють слухачів. Саме тому потрібно відвідати концерт. Такий скрипки ви не почуєте більше ніде.

  Солістка і оркестр.

  Елізабет Піткерн - власниця "Мендельсона" і чудова скрипалька. Вона гастролює по світу і щедро дарує людям унікальне звучання свого інструменту. Її зустрічали найвідоміші сцени планети, серед яких: Карнегі-Хол, Лінкольн-Центр та інші. Зараз Елізабет і її таємничу скрипку можна буде почути і у Freedom Hall.

  Акомпанувати їй буде широко відомий Харківський Молодіжний академічний симфонічний оркестр - "Слобожанський".

  Під керівництвом диригента Сергія Лихоманенко, оркестр побудує чарівний міст між глядачами і загадковим світом одного з найбільших шедеврів Антоніо Страдіварі.

  Оскароносний фільм "Червона скрипка"

  Справжня популярність до цього інструменту прийшла після виходу однойменного фільму. У ньому відображається історія скрипки, яка, в справжньому житті, була дуже довго покрита таємницею.

  Саме цей фільм розповідає широкої громадськості про такому чудовому і історично цінне інструменті.

  Солістка - Елізабет Піткерн (США).
  Диригент - Сергій Лихоманенко.
  Молодіжний академічний симфонічний оркестр "Слобожанський".
  читать всё
Freedom Hall
Купить билет ПРИДБАТИ КВИТОК