•  
 •  
 •  
  Придумали і виконують – Леонід БАРАЦ, Олександр ДЕМИДОВ, Каміль ЛАРІН, Ростислав ХАЇТ

  Цю виставу ми майже не репетирували (коли ви його побачите, ви зрозумієте, чому).
  І вже точно більше часу, ніж на репетиції, у нас пішло на суперечки про те, чи можна, взагалі, називати «це» спектаклем. Або правильніше говорити, що у нас з'явився «новий проект». Якщо чесно, ми так і не визначилися
  Цей... ну, ось, те, на що Ви зараз думаєте, йти Вам, чи ні... народився частково дружніх застіль, на яких всі ми традиційно блистаем, – як разом, так і кожен окремо, – і ось комусь із нас, нарешті, прийшла в голову думка, що пора б і широкому глядачеві відчути на собі «всю міць нашого чарівності», що називається, на відстані витягнутої руки.

  Втім, одними «застільними» розмовами справа не обмежується.
  «Квартетник» ми задумували як таку... неформальну зустріч з глядачами, пошиту, практично, на живу нитку; по ідеї він повинен кожен раз складатися по-новому, майже імпровізаційно, як бесіда на цій вечірці, яка йде від історії – до історії, від анекдоту – до анекдоту.

  А ще нам давно хотілося розповісти, чому ми такі, які є; поділитися з вами нашими улюбленими піснями, віршами, уривками з улюблених фільмів... всім тим, що нас виховало, що сформувало наші смаки і пристрасті.
  Леонід Барац "Тим не менш, ми до останнього сумнівалися, чи треба виносити це на широкого глядача», чи не занадто все це дрібно – розповіді про себе, випадки зі свого життя, історії про наших друзів і т. д. "

  Визволив нас від цих сумнівів Олексій Кортнєв, з яким ми ними довго-довго ділилися. Він все уважно вислухав, а потім сказав одну-єдину фразу:
  «Хлопці, ви навіть не уявляєте, як люди хочуть нормального живого людського спілкування».
  І ми вирішили – вистави (або, все-таки, проектом?) – бути!

  Тривалість - 2 години 10 хвилин (без антракту)
  читать всё
Міжнародний центр культури і мистецтв Федерації профспілок України
Купить билет ПРИДБАТИ КВИТОК