Lil Pump
28 Травня 20:00 ПРИДБАТИ КВИТОК Lil Pump Київ
Stereo Plaza
 •  
 •  
 •  
   28 травня в клубі Stereo Plaza відбудеться виступ крутого репера із Флориди Lil Pump. Носій вільних поглядів та один із найяскравіших артистів сучасної школи хіп-хопу зарядить натовп.

  Ліл Памп не брав багато років на "розкачку", а узяв та гахнув дебютний трек на Sound Cloud. За півтора року у хлопця вийшов перший альбом. Неочікувана, але вельми прогнозована популярність прийшла стрімко, зробивши Ліла справжнім кумиром молоді.

  Лише два роки знадобилося хлопцеві на те, щоб стати всесвітньо відомим. Вільний та розкутий репер пройняв навіть власних хейтерів.


  Сьогодні у Lil Pump - мільйони слухачів. Фани у захваті від простих текстів, що не мають нічого спільного з романтикою. Провокаційний вигляд Ліла – ще одна "фішка", що працює на користь його іміджеві. До речі, саме специфічні малиново-жовті дреди репера стали приводом для створення мему "Ещкере".

  Lil Pump здобув чимало творчих перемог. Серед них - номінації Billboard Music Awards та MTV Video Music Awards. Трек Gucci Gang проглянули в YouTube 18 мільйонів користувачів всього лише за 4 дні. А у Billboard Hot 100 робота посіла 81-у позицію.
  читать всё