•  
 •  
 •  
  Любов і пригоди! Саме це робить наше життя цікавою і незабутньою. На які авантюри здатна жінка, щоб знайти любов? Де шукати єдину або єдиного в сучасному вирі високих технологій і в вирі пристрастей?

  Шановні колеги! На найближчому корпоративі придивіться уважно до молодого красунчику з акуратною борідкою. Раптом це не чоловік, і навіть не гей, а гарненька дівчина. Але що вона робить вночі в кабінеті Боса? І навіщо напиватися до чортиків? І коли врешті-решт "Ганнуся купить кульки"? Любовні ігри для дорослих і відчайдушних закоханих. Романтична комедія. Велика кількість сміху і гумору з фантастичним голлівудським фіналом!

  Театр ВІЗАВІ завжди пропонує глядачеві эмоциональнон меню. Регіт і сльози гарантовані. На сцені діють справжні «живі» люди, яким не чужі пристрасть, ненависть, прив'язаність і емоційні зриви... І, разом з тим, вони галантні і ранимі, милі та зворушливі у своєму прагненні знайти просте людське щастя і любов.

  У виставі зайняті актори кіно і телесеріалах. Ви, звичайно, без праці пізнаєте їх.

  Але що вони витворяють на сцені?! - такого навіть у кіно не дозволяють. Дві години гарного гумору, легкого флірту і пристрасною, відчайдушної і всеосяжної любові!!!

  У ролях:
  Тамара Морозова
  Бельтюков Євген
  Ірина Марчук
  Кирило Шевченко.
  читать всё
Центр Культури та Мистецтв МВС України
Купить билет ПРИДБАТИ КВИТОК