•  
 •  
 •  
  Українська Роксолана, Народна артистка України Ольга Сумська разом з Народним артистом України Влодимиром Гарянским постануть у незвичних для глядачів образах.

  Комедія "Кохання - зітхання", за мотивами п'єси "Виконавець бажань".

  Спектакль поставлений за п'єсою "Виконавець бажань" Андрія Курейчика - наймолодшого і самого скандального білоруського драматурга, автора сценарію резонансного фільму "Кохання - зітхання". Знайомий сюжет, відомі і всіма улюблені артисти - це стовідсотковий успіх. Оригінальне виконання ролей, колючі жарти, искрометныq гумор - принесе глядачам величезне задоволення і почуті фрази неодмінно стануть крилатими.

  Сюжет вистави простий, простий, що дає можливість глядачеві просто розслабитися, поринути у світ подій, що відбуваються на сцені. Герої вистави "Любов - морква" прокинулися одного разу вранці і в буквальному сенсі слова, відчули себе не у своїй "шкірі". Відчувши ці зміни сповна, герої передають всі принади, комічність і філософію ситуації. Історія замішана на відносинах подружньої пари, у якої вже є прожиті спільні роки, але яку все ще попереду, коли криза середнього віку вже починає давати про себе знати, але коли ще можна все повернути назад.

  Тривалість вистави 1 година 40 хв.
  Вистава йде російською мовою.

  У ролях:
  Народний артист України Володимир Горянський
  Народна артистка України Ольга Сумська
  Віталій Борисюк
  Валентина Сергєєва.
  читать всё
Центральний будинок офіцерів Збройних Сил України
Купить билет ПРИДБАТИ КВИТОК