Володимир Гришко "Vivat Pavarotti"
27 Березня 19:00 ПРИДБАТИ КВИТОК Володимир Гришко Київ
Міжнародний центр культури і мистецтв Федерації профспілок України
 •  
 •  
 •  
  Володимир Гришко вперше! у Києві з програмою " Vivat Паваротті"!
  До ювілею легендарного Лучано Паваротті!

  Вперше! До 85-го ювілею легендарного італійського співака Лучано Паваротті - 27 березня Народний артист України, неперевершений тенор Володимир Гришко презентує авторську програму "Vivat Паваротті"!
  Всіх прихильників творчості Лучано Паваротті та його талановитого учня і партнера по сцені Володимира Гришка очікують хіти вокалу, які пролунають у супроводі симфонічного оркестру!, хіти, які італійській тенор дуже любив виконувати у проекті "Pavarotti & friends".

  Володимир Гришко є одним із останніх учнів і партнерів по сцені італійського тенора. Одного разу, коли Володимир був солістом Метрополітен-Опера, з ним трапився дуже кумедний випадок:

  "У той день було заплановано дві вистави: зранку оперa" Тоскa" Дж. Пуччіні (в арії Каварадоссі - Паваротті), а ввечері я виконував головну партію Андрія Хованського в опері Мусоргського "Хованщина", - згадує Гришко. - Ранкова вистава закінчилася у другій години дня, і я, щоб попасти у свою кімнату, мусив стояти в черзі прихильників Паваротті, котрі чекали на автограф майже 3 години. Дочекавшись останнього шанувальника, я зайшов. Лучано, сидячи біля дзеркала, автоматично запитав: "Як ваше ім'я? Давайте програмку для автографа". Відбулася пауза. Маестро, повернувся, побачив мене... Я обійняв його і теж взяв автограф на згадку. А на програмці мого спектаклю він написав: "Бажаю тріумфу". До речі, так воно і сталося!

  Через два роки я запросив Паваротті на наш спільний концерт у Палац "Україна" до Києва. Того року Маестро мав безліч запрошень в інші країни світу. Але я переконав його відвідати саме Україну, за що він був дуже вдячний і довго ще розповідав колегам з Метрополітен-Опера, що в Україні живуть найкрасивіші жінки, дуже смачна їжа і що це надзвичайно співоча і талановита нація" .

  Тому приходьте! Зі сцени пролунають надзвичайно щирі спогади Маестро Володимира Гришка про легендарного Лучано Паваротті. Ця подія залишиться у вашій пам'яті назавжди.

  Зустрічаємось 27 березня о 19:00. Жовтневий палац.
  читать всё
Міжнародний центр культури і мистецтв Федерації профспілок України
Купить билет ПРИДБАТИ КВИТОК