Маленькі люди на великому ліжку
13 Березня 20:00 ПРИДБАТИ КВИТОК Маленькі люди на великому ліжку Київ
Київ, FREEDОМ Event Hall
 •  
 •  
 •  
  Вистава "Маленькі люди на великій ліжка"

  А ви вірите у випадкові збіги і їх дивовижні результати? Наприклад, що випадково переплуталися книги, журнали або номери столиків в кафе чи інші ситуації, коли не знаєш, сміятися чи плакати... Якщо вам дуже цікаво подивитися, як іноді випадковості можуть бути просто анекдотичними або навпаки, дуже філософськими, радимо обов'язково придбати квиток на виставу "Маленькі люди на великій ліжка". Вас чекає чудовий, яскравий гумор, чудова гра акторів, цікаві костюми та декорації і прекрасна можливість посміятися від душі і подивитися на світ свіжим поглядом.

  Коротко про сюжет і театрі
  Ми заглянемо в подружню спальню однієї прекрасної порядної англійської родини. Не поспішайте думати, що такі ідеї – плід нинішнього століття. Автор цього сюжету жив півтораста років тому. Мабуть і тоді природа людини була такою ж передбачуваною, живий і дивно стягнутої соціумом.
  Все просто: подружжя вже чотири роки не можуть зачати, а це ой як незручно і викликає підозри і взагалі. Загалом, спеціально для таких пар дбайливе уряд передбачив спеціального державного працівника, який покликаний прийти і допомогти з проблемою. Подружжя, природно, опинилася в ситуації, коли його покладається кликати, погодьтеся, вже цікаво.
  В цей же час поруч чарівна сусідка пристрасть, як любить фотографуватися. Найцікавіше, що фотограф для пікантній фотосесії повинен був прийти в той же день і час, що і держслужбовець до сусідів. Здогадуєтеся? Заработавшиеся чоловіки переплутали адреси!
  Мало того, що кожен з них прийшов не за адресою. Вони почали виконувати свою роботу, як годиться, абсолютно не підозрюючи поки про помилку. Багато хто називає цю постановку анекдотом, і вони повністю праві. Але за іскрометним гумором ні-ні, та й миготять глибокі думки, на яких ми в житті, зважаючи на зайнятість і суєти, просто не заостряем увагу.
  Додайте до цього чудову гру колективу "Візаві", незвичайний підхід і якісну картинку. В результаті вас чекає дуже талановито зроблена і поставлена соціальна комедія, яка навіть крізь сміх допомагає нам думати, робити важливі відкриття, які весь цей час лежали на поверхні. Просто вони здавалися нам буденними без призми гострого гумору і талановитої гри.

  Чому ми радимо вам відвідати цей спектакль?

  · Ви отримаєте неймовірну порцію відмінного пікантного гумору у виконанні талановитого колективу театру "Візаві"
  · Переконайтеся, що природа людських почуттів і моралі століттями залишається незмінною, змінюється лише фон спалень і музика;
  · Зможете по-іншому подивитися на багато збігів у своїй і не тільки життя вже зовсім іншими очима.
  Якщо ви шанувальник гарній комедії, то обов'язково не забудьте придбати квиток на виставу "Маленькі люди у великій ліжка" від театру "Візаві".
  читать всё
Київ, FREEDОМ Event Hall
Купить билет ПРИДБАТИ КВИТОК