Майкл Джексон. Офіційний Трибют (Серхіо Кортес)
28 лютого 19:00 ПРИДБАТИ КВИТОК Майкл Джексон. Офіційний Трибют (Серхіо Кортес) Київ
Міжнародний центр культури і мистецтв Федерації профспілок України
 •  
 •  
 •  
  ВПЕРШЕ В УКРАЇНІ! MICHAEL JACKSON. Official Tribute Show (Sergio Cortes)

  Пані та Панове! Ми раді представити Вам дійсно унікальна подія, яка не має аналогів у світі: шоу програму єдиного офіційного двійника легендарного Майкла Джексона - Sergio Cortes.

  Sergio Cortes - відомий іспанський артист, имперсонатор легендарного і всіма улюбленого Майкла Джексона. Це єдиний офіційний двійник легендарного артиста, який працював разом з легендою! Це абсолютний факт: Серхіо і Майкл були знайомі за життя легендарного артиста, а сам Серхіо не рідко виступав у ролі дублера короля поп-сцени.

  Шоу від Sergio Cortes кардинально відрізняється від всіх альтернативних триб'ют шоу короля поп сцени, саме завдяки абсолютно ідентичною зовнішності артиста, а так само унікальному подібності голосу, який без сумніву викличе справжні "мурашки" навіть найвибагливішого глядача, чого вже говорити про хореографії, костюмах, і, звичайно, живому звуці.

  Ви поринете з головою в справжню "джексоновскую" атмосферу. Ідентична зовнішність, ідентичний живий голос, оригінальні костюми - повне занурення в світ легендарного Майкла Джексона!

  Переконайтеся в цьому самі і пориньте в світ безсмертної легенди, а ми гарантуємо вам приголомшливу атмосферу унікального триб'ют - шоу легендарного Майкла Джексона.
  читать всё
Міжнародний центр культури і мистецтв Федерації профспілок України
Купить билет ПРИДБАТИ КВИТОК