•  
 •  
 •  
  Унікальне, безпрецедентне шоу, аналогів якому немає.
  Супер якість, супер професіоналізм.
  Можливість отримати неймовірні емоції, драйв, насолоду.
   
  Metallica Show S&M Tribute - це єдиний офіційний Tribute колектив, визнаний у світі і самою групою Metallica.
   
  Metallica Show S&M Tribute - це 100% живий звук, 100 артистів оркестру, які не імітують живе виконання.
   
  Metallica Show S&M Tribute - це коли класика і сучасність зливаються в єдине ціле, постають перед слухачами у своїй неповторній містичної краси. Шоу Metallica Show S&M Tribute отримав визнання і безліч хороших відгуків від музичних критиків і фанатів рок-музики.
   
   
  "Metallica Show SHOW S&M Tribute" з симфонічним оркестром
   
  "Metallica Show SHOW S&M Tribute" з симфонічним оркестром - безпрецедентний проект, аналогів якому немає в Європі! Класика та сучасність зливаються в єдине ціле, постають перед слухачами у своїй неповторній містичної краси.
   
  Хто одного разу побував на концерті "Metallica Show SHOW S&M Tribute" - обов'язково піде ще раз! Захоплююче мультимедійне шоу, оглушаючий звук, вокал і майстерна гра класичних і рок-музикантів вразять будь-якого, навіть найвибагливішого шанувальника гурту Metallica, року і музики в цілому.
   
  Художній керівник проекту - головний диригент Президентського оркестру Республіки Білорусь Віктор Бабарикин, відомий своїм довгостроковим співробітництвом з симфонічним проектом групи "Scorpions".
   
  Концертні тури по Росії, Білорусі, Америці, Франції і Чехії, повсюдні аншлаги, розкуплені задовго до концерту квитки, захоплені відгуки - неспростовні докази популярності і успіху!
   
  Шоу отримало визнання і безліч хороших відгуків від музичних критиків і фанатів рок-музики.
  читать всё
Національний палац мистецтв «Україна»
Купить билет ПРИДБАТИ КВИТОК