Монологи вагіни
03.04 - 04.04 ПРИДБАТИ КВИТОК Монологи вагіни Київ
Кінотеатр "Будинок кіно" червоний зал
 •  
 •  
 •  
  Монологи Vagini.
  Вистава-епатаж.

  Сценографія - Гінтарас Макарявичюс.
  Костюми - Лілія Киселенко.

  Режисер Джуліано ді Капуа - швейцарський італієць з петербурзької пропискою - у співдружності з модельєром Лілією Киселенко створив своє прочитання великого театрального тексту, якому аплодували світові столиці від Лондона до Нью-Йорка.

  П'єса Ів Инслер - продукт переробки понад двохсот інтерв'ю. Правда-матка виливається бурхливим потоком одкровень на слизьку тему. Але авторська воля прокладає жорстке русло для цих селевих вод розчулення і відчаю, переносячи "Монологи вагіни" з гетто психології і гінекології в Аркадію чистого мистецтва, не замутненного оскаженілим фемінізмом. І тому в західних постановках блищали Вайнона Райдер, Інгеборге Дапкунайте, Сельма Хейек, Вупі Голдберг, Гленн Клоз і Сьюзен Сарандон.

  Байдужих немає. Будь-який глядач або сам є володарем «мовця органу», або стикався з ним не раз.

  У "Монологах вагіни" зі строгим витонченістю викладають заповітне блискучі актриси: Марина П.сорокіна, Ілона Маркарова, Наталія Парашкина, Олена Ліпєц і Наталія Кудрявцева. Ветерани сцени і молоді зірки чудово справляються з непростим завданням. Сором'язливість поступається місце правди, яка смішить, засмучує, шокує, зачіпає, і, в кінцевому підсумку, відмінно розважає.

  Якщо ви не бачили "Монологи вагіни" - обов'язково сходіть. Не бачити їх хоч раз - кричуще несучасно!
  читать всё
# Драма
03 Квітня 19:30 ПРИДБАТИ КВИТОК Монологи вагіни Київ
Кінотеатр "Будинок кіно" червоний зал
# Драма
04 Квітня 19:30 ПРИДБАТИ КВИТОК Монологи вагіни Київ
Кінотеатр "Будинок кіно" червоний зал