Жениха викликали, дівчата?

07 Жовтня 19:00 ПРИДБАТИ КВИТОК Жениха викликали, дівчата? Київ
 •  
 •  
 •  
  Нареченого викликали, дівчатка?

  Дві самотні літні жінки, сестри: одна - колишня актриса, інша - все життя за нею. Лагодять зламані крани, згадують минуле, живуть дуже просторій квартирі, де колись був галасливий театральний гуртожиток. Самотні... І раптом старшої (актрисі) приходить в голову геніальне рішення !!! - видати заміж молодшу.

  І рівномірної, з схожими тихими днями, життя починає відбувається. Нареченого замовляють в шлюбному агентстві, але спочатку приходить зовсім не наречений, а потім - відразу два нареченого... Однак ініціативу перехоплює інший претендент з явно заплямованою біографією. Але всіх їх випереджає слюсар-сантехнік, якого пані приймають за істинного нареченого. В результаті - всі закохані!

  І весь процес з'ясування відносин супроводжується дотепними діалогами і комічними ситуаціями. Виявляється, тільки зроби крок, і все буде можливо: мрії, які здаються нереальними - цілком реальні.

  У цьому спектаклі в повітрі завжди витають можливості. Здавалося б, простягни руку - і схопиш мрію за хвіст, стягни її з небес на землю - ось тобі і реальність. І не так вже й багато для цього треба.

  Кульмінація вистави - в прийдешнє щастя повірили вже всі: і глядачі, і навіть самі актори. Здається, ще трохи - і все утворюється в цій безглуздій життя ...
  Але...

  Комедія на дві дії.
  Тривалість 2 години 30 хвилин. З антрактом.

  Режисер-постановник - Володимир Борисюк.
  Художник-постановник - Валентина Кузьмічова.
  Балетмейстер - Ольга Семешкіна.
  Продюсер - Олег Шпанчук.

  Артисти вистави:
  Народна артистка України Тамара Яценко
  Заслужена артистка України Тетяна Шеліга
  Народний артист України Євген Паперний
  Заслужений артист України Дмитро Лаленков
  Олег Коваленко
  Сергій Кучера.
  читать всё
Центр культури і мистецтв СБУ
Купить билет ПРИДБАТИ КВИТОК