Нейромонах Феофан

08 Жовтня 19:00 ПРИДБАТИ КВИТОК Нейромонах Феофан Київ
 •  
 •  
 •  
  Гудец та вятший драмодей Нейромонах Феофан і його незмінні супутники діджей Никодим і ведмідь відзначають десятиліття проекту масштабним сольним концертом 08 жовтня в Києві.

  Для святкового шоу обраний клуб Atlas, який дозволяє не просто зібрати разом всіх шанувальників проекту, але і надати простір для традиційних інтерактивів з глядачами. В цьому році команда Нейромонаха Феофана, завжди втілює технічні особливості концертів самостійно, також займеться модернізацією та посиленням шоу-програми. В сетліст увійдуть всі найпопулярніші треки, а також нові невидані композиції.

  Сьогодні на рахунку у Нейромонаха Феофана:
  - три повноцінних альбоми, серія з чотирьох пов'язаних між собою міні-альбоми та кілька синглів;
  - кліпи, збирають десятки мільйонів переглядів на YouTube;
  - увагу від Сергія Шнурова, Юрія Дудя та інших селебріті;
  - гучний дует з Бі-2;
  - повні зали на концертах в Україні, Білорусі, Латвії, Естонії і оглушливий успіх на фестивалях від рок - до кібер-тематики.

  На виступах Нейромонаха Феофана абсолютно особлива, неповторна атмосфера, гості в народних костюмах і постійне спілкування з залом. Ніхто не знає, як він виглядає насправді, але шанувальники Давньоруського Драма цінують артиста за сталість образу і унікальне звучання, якому в цьому році виповнюється 10 років!
  читать всё
Atlas
Купить билет ПРИДБАТИ КВИТОК