Nightwish

14 Вересня 22:00 Київ, Stereo Plaza
  •  
  •  
  •  
Nightwish повертаються до Києва з великим сольним концертом.

Про що згадує чоловік, коли йому говорять про Фінляндію? У більшості випадків - про музику. Адже звідти вийшла ціла купа груп, яка вплинула на музичні смаки українців в нульових - Poets Of The Fall, HIM, The Rasmus ...

... ну, і, звичайно, Nightwish. Живі легенди з Фінляндії повертаються в Україну в рамках світового туру. Ну, і як водиться у легенд, їдуть Nightwish зі своєю свитою - молодими, але популярними земляками Beast In Black.

Мабуть, тільки Nightwish можна назвати найпопулярнішою групою з Фінляндії в усьому світі. Вони змогли популяризувати симфонічний метал. І змогли настільки, що його всім серцем полюбили навіть ті люди, які до такої музики ставляться вкрай скептично. Тепер ті, хто мав якісь сумніви з приводу вищого пілотажу Nightwish, зможуть їх остаточно розвіяти.

Напевно, ніхто не підозрював, що 23 роки тому в містечку Китеэ з'явиться колектив, який буде не тільки рвати чарти, але і стане візитною карткою важкої музики цілої країни.

Зараз Nightwish - це шість осіб, на яких підписані в Facebook майже п'ять мільйонів чоловік. Це дев'ять мільйонів проданих альбомів по всьому світу, і один мільйон з них - у Фінляндії.

Це стабільні попадання в топ-50 американського чарту Billboard з кількома альбомами і перші рядки в більшості європейських чартів. Це тринадцять пісень, які займали перше місце в хіт-параді синглів Фінляндії, незважаючи на популярність хіп-хоп і поп-музики. Це незабутні хіти Nemo і I Wish I Had An Angel, які знайомі не одному поколінню.

Але найголовніше, що Nightwish - група, вміє завойовувати, чарувати і дивувати навіть тих людей, які ніколи нічому не дивуються.
Stereo Plaza