Noize MC

14 Травня 20:00 Київ, Stereo Plaza
  •  
  •  
  •  
На сцену Stereo Plaza вийде суперпопулярний і нереально талановитий артист Noize Mc. Йому немає рівних на теренах фрістайлу і гострого хіп-хопу.
 
Noize Mc зі своєю запальною командою везуть ураган емоцій до Києва. Столиця переживе одну з найспекотніших ночей року. Ти прийдеш в себе тільки через пару днів. І це того варте! Майстер речитативу і автор сильних гостросоціальних текстів Іван Алексєєв - він же Noize Mc - ні-ні, та й заглядає до Києва з концертами. Напустити шуму, влаштує свій фірмовий Дестрой і йде зі сцени під божевільні крики задоволених фанатів.
 
Не так давно столична публіка на власні очі переконалася в могутності й драйві лайв нойзу: артисти приїжджали в рамках свого ювілейного туру до 15-річчя групи. Тепер музикант поспішає представити українцям нову програму "Без оркестру". Ви почуєте головні хіти і отримаєте довгоочікувані подарунки у вигляді свіжих треків.
 
Своїм незвичайним творчістю на перетині стилів і жанрів Іван Алексєєв почав ділитися з публікою, викладаючи роботи в інтернет. Смислові тексти і драйвовий звучання зробили свою справу і привернули величезну кількість слухачів. Сьогоднішня реальність для Noize Mc - це часті гастролі, ротації на радіо, переповнені зали і буйний захват шанувальників.
Stereo Plaza