Noize MC

14 Травня 20:00 Київ, Stereo Plaza
  •  
  •  
  •  
12 грудня в популярному столичному клубі Stereo Plaza виступить сучасний месія гостросоціального хіп-хопу, Noize MC! Він жорсткий і зухвалий, розумний і прямий, а головне - справжній. І він везе вселенський дестрой з собою. Ясно одне: пропустити неможливо.

Noize MC виступить для своїх столичних фанів в рамках великого туру з особливою програмою "В Києві класно", в яку увійшли знакові пісні проекту за всю творчу історію. Так що готуємося провести вечір максимально яскраво і енергійно. Прозвучать ваші улюблені "Видихай", "Всесвіт нескінченний", "Моє море", "Чайлдфрі", "На Марсі класно", "Пітерські дахи" і нові, але вже щільно втиснувшиеся у ваші плей-листи треки "Люди з автоматами", "Сліди на спині" та інші круті роботи.

Чекаємо фірмового фрістайлу від Вані, з його впізнаваним "почерком" і актуальним сарказмом.

Іван Алексєєв прославився завдяки своїм остросоциальным текстів та непідкупною щирістю. Сьогодні артист багато гастролює, збирає повні зали. А для різноманітності - виступає в прямих ефірах світових радіостанцій. Як, наприклад, влітку 2019, в ефірі на Shade 45, разом з DJ Whoo Kid і DJ Premier, в Нью-Йорку.
Stereo Plaza