•  
  •  
  •  
    24 жовтня відбудеться особливий концерт гурту Один в Каное. Колектив, вражає самобутністю, заграє свої душевні пісні на відкритому майданчику. Захід, теплий вечір і чарівна музика - це виступ обов'язково запам'ятається вам неймовірною атмосферою.
    Один в Каное демонструють, як музика, відмовилася від атрибутів і стереотипів вітчизняного музичного бачення, знаходить свого слухача і збирає повні зали шанувальників. Сила в простоті - такий мінімалістичний девіз втілений у всьому, що стосується цієї трійки - від інструментального діапазону до виконання композицій. Нове музичне звучання, глибокі і ліричні тексти не залишають байдужими навіть самих слухачів. Зараз група займає перші сходинки музичних хіт-парадів, їх пісні часто вибирають для виступів на талант-шоу України.
    Гурт вже встиг побувати з сольними концертами в більшості великих міст України, виступав у Чехії, Франції, Англії, Білорусі, Молдові, Польщі, взяв участь у багатьох фестивалях. Один в Каное перший в історії України група, виступив у Кембриджському університеті у Великобританії.
    читать всё
Міжнародний центр культури і мистецтв Федерації профспілок України
Купить билет ПРИДБАТИ КВИТОК