•  
  •  
  •  
     Оксана Муха - українська співачка, переможниця 9-го сезону популярного телепроекту "Голос країни" у команді зіркового тренера Dan Balan. На телешоу виконавицю назвали "душею української пісні". "Так звучить душа України, так співає сама Україна", - казав її наставник, співак із Молдови зі світовою славою Дан Балан. Недарма, увесь свій переможний шлях у непростому телепроекті Оксана пройшла виключно з українською піснею, що стало прецедентом для талант-шоу.

    Ще задовго до перемоги у "Голосі країни" Оксана Муха стала володаркою Гран-прі І міжнародного конкурсу ім. Квітки Цісик (2011 р.), де її назвали "українською (або другою) Квіткою Цісик". "Квітка Цісик повернулась до нас голосом Оксани Мухи", - так влучно висловилася народна артистка, Герой України Ніна Матвієнко про молоду співачку. І недаремно - Оксана виростала на музиці Квітки та має її пісні у своєму репертуарі. Власне, на "Голосі країни" Муха відкрила Цісик для мільйонів нових слухачів і продовжила справу легендарної американської співачки українського походження, яка понад усе на світі хотіла, щоб слава про українську пісню не знала кордонів.

    У репертуарі Оксани Мухи - твори різного формату: від стародавніх українських народних пісень і до сучасної авторської та експериментальної музики. Мета Оксани Мухи проста і велична водночас - щоб українська пісня звучала і співалась у кожному українському домі. А ще, щоб через українську пісню світ відкривав собі Україну та українську націю. «Українська пісня – код української нації», - каже співачка.
    читать всё
Міжнародний центр культури і мистецтв Федерації профспілок України
Купить билет ПРИДБАТИ КВИТОК