•  
 •  
 •  
  Голоси Enigma вперше виконають головні хіти проекту в Києві.

  Enigma - група дитинства більшості українців з початку дев'яностих і двотисячних. Музика, що володіє гіпнотичним ефектом і нальотом таємниці, якої не менше кількох століть. А які у них кліпи! Антична архітектура, загадкові люди в чернечих рясах і світло. Дуже багато світла.

  Ви можете не знати назв, але завжди точно дізнаєтеся їх пісні завдяки унікальному саунду. І у жителів столиці нарешті з'явиться можливість оцінити його живцем.

  3 грудня, Жовтневий палац.

  Enigma створив у вісімдесятих німецький продюсер Міхаель Крету. Це був свого роду експеримент: він об'єднав ембієнт, чилловую електроніку, даунтемпо з нью-ейдж музикою і григоріанськими хоралами. На перший погляд, абсолютно дика суміш, але як виявилося трохи пізніше - гостро необхідна слухачеві на той момент.

  Крету з допомогою цих елементів створював атмосферу церковників: коротку, смиренну, але в той же час лякає своєю піднесеністю і величчю. Але найголовніше - цю атмосферу можна було почути тільки в навушниках.

  Дітище Крету до недавніх пір було студійним проектом. З 2019 року основні вокалісти Andru Donalds, Andreas Harde (Angel X) і Fox Lima вирішили їздити на гастролі під назвою Original Enigma Voices. Вони виконують головні композиції, які грали в дев'яностих звідусіль: Sadeness (Part I), Return To Innocence, Mea Culpa (Part II), Beyond The Invisible та інші.

  Цей проект - не просто три голоси під плейбек, а максимально широкий досвід, який може отримати як і фанат Enigma, так і звичайний слухач. 2 години пісень, класичні треки упереміш з новим матеріалом, симфонічний оркестр.

  Original Enigma Voices перетворює традиції і принципи проекту в реальність, роблячи живі виступи ще одним досягненням Enigma. А їх було чимало! 70 мільйонів проданих альбомів, більше ста платинових і золотих сертифікатів по всьому світу. І концерти стануть ще однією главою великого спадщини Enigma.
  читать всё
Міжнародний центр культури і мистецтв Федерації профспілок України
Купить билет ПРИДБАТИ КВИТОК