Папин Олімпос

10 Жовтня 19:00 ПРИДБАТИ КВИТОК Папин Олімпос Київ
 •  
 •  
 •  
  У 2018 році пісня з романтичною назвою "Темно-помаранчевий захід" миттєво розлетілася по інтернету: тисячі підлітків у різних містах перекидали один одному запис і змагалися, хто краще зробить кавер. Задумливий тінейджерський голос меланхолійно наспівував під розстроєну гітару: "Ти так хотіла показати йому прокурений балкон. В тебе сльози на очах, у нього - цілий горизонт..."

  Незабаром з'ясувалося, що автор - Давид Сайфуллоев з Волгограда. Перший куплет і приспів "Темно-помаранчевого заходу" Давид склав у дванадцять років, а потім про цю пісню забув, став писати нові - про паралельних світах, зомбі, школі, космосі та підліткової любові. І тільки через пару років дописав свій перший хіт, швидко підкорив молодь різних міст.

  У тому ж 2018 році Давид зібрав свою групу і придумав назву "Татів Олімпос", відсилає до пісні "Стилево" Макса Коржа. В команду покликав шкільного приятеля Льоню Альошина і Даню Сущенко, з яким грав у футбол. Потім в паблике, присвяченому поезії Йосипа Бродського, Давид познайомився з Лізою Андрєєвої і покликав її грати в групі на клавішах. Через кілька місяців вони дали перший концерт у рідному Волгограді. Без таргету, PR-підтримки та маркетингової реклами зібрався повний зал - 300 зачарованих, верескливих школярок, які хором співали "Темно-помаранчевий захід", "Осінь", "Не перегорим".

  "Як у школі ми стояли в коридорі разом з моєю однокласницею, - іронічно згадує Давид Сайфуллоев. - І я їй кажу: "Так, ми ось група "Татів Олімпос", а вона відповідає: "Відсталі". А нещодавно вона разом з однокласницями у нас проходки на концерті в Краснодарі випрошувала. Люблю такі казуси".

  До літа 2019 в инстаграме у 18-річного Давида було вже 30 000 передплатників, а "ВКонтакте" число шанувальників групи стало наближатися до позначки 100 000. Після виходу двох EP почалося божевілля - менше ніж за місяць міні-альбом "Ніякого андеграунду!" прослухали більше мільйона разів.

  Незабаром смартфон директора групи Валерія Кущева розжарився від дзвінків регіональних промоутерів. Взимку 2019 і навесні 2020 року "Татів Олімпос" з нетерпінням чекають у 38 містах - від Мінська до Владивостока, від Краснодара до Мурманська.
  "Я постарався хлопцям переконати, що якщо ми беремося за цю справу, хочемо підкорювати вершини, то потрібно віддаватися на всі сто відсотків, - впевнено заявляє Сайфуллоев. - Але, я крім музики, нічого іншого й не роблю, бо не вмію. Як мене в дванадцять років переклинило в бік, так я і зрозумів, що нічим іншим більше займатися не буду".

  Перший концерт у Києві відбудеться 10 жовтня в клубі "Атлас".
  Що ж побачать глядачі? По-перше, молоду й зухвалу команду з Волгограда, грає трохи сируватий поп-панк. Шикарного фронтмена Давида Сайфуллоева, який закінчує писати великий концептуальний альбом. Клавишницу Лізу, знає напам'ять усю поезію Срібного століття. Бас-гітариста Льоню Альошина, який навчився грати на інструменті пару років тому, вигравши на спір у друзів новий айфон. Барабанщика Даню Сущенко - він ще навчається у школі, але вже добре вихований на правильній музиці: Noise MC, "Нерви" і Хаскі.

  Пропалені фахівці музичної індустрії відразу розгледіли потенціал групи: критик Олександр Кушнір назвав "Татів Олімпос" "головним інтернет-проривом 2020 року", Льоха Ніконов з групи "Останні танки в Парижі" оголосив себе прихильником, ідеолог "Дикої м'яти" Андрій Клюкін запросив групу виступити наступного літа у себе на фестивалі.
  читать всё
Atlas
Купить билет ПРИДБАТИ КВИТОК