Поїзд Одеса-мама
07 Квітня 19:00 ПРИДБАТИ КВИТОК Поїзд Одеса-мама Київ
Центральний будинок офіцерів Збройних Сил України
 •  
 •  
 •  
  Руслана Писанка, Олег Філімонов та Віктор Андрієнко знову разом!
   
  На чисельні прохання цінителів доброго гумору яскрава одеська постановка "Поїзд "Одеса-мама" знову в Києві! У вас є унікальна можливість зарядитися позитивними емоціями і побачити нову Руслану Писанку, яка після проекту "Зважені та щасливі" скинула більше 40 кг
   
  Цей спектакль проїхав тисячі кілометрів. Скрізь - аншлаги і тріумф! Його бачили в Україні, Німеччини, США і багатьох інших країнах, і тепер оновлена постановка готова в черговий раз порадувати киян і гостей столиці.
   
  Він - закомплексований чоловік за 50 і типовий мамин синок... Вона - розкішна жінка та "щира українка"... Вони зустрілись в купе міжміського поїзда... Чим закінчиться ця поїздка? Явно не так, як ви очікуєте!
   
  26 жовтня у Будинку офіцерів найяскравіші українські артисти - Руслана Писанка, Олег Філімонов, актор "Шоу довгоносиків" і "Великої різниці" Віктор Андрієнко, улюбленець Одеси Яша Гопп і зірка шоу "Голос. Діти" Ганна Ткач - подарують вам зворушливу історію любові. Прикрасить ансамбль "invited star" улюблена актриса Ельдара Рязанова, народна артистка СРСР Ольга Волкова.
   
  Автори п'єси: Олександр Тарасуль, Євген Хаїт і Віктор Явник.
  Режисер: Ігор Славинський.
   
  Поспішайте купити квиток на Поїзд «Одеса-мама"! Це подорож, яку не можна пропустити!
  читать всё
Центральний будинок офіцерів Збройних Сил України
Купить билет ПРИДБАТИ КВИТОК