Поневолення любов'ю
31 Березня 19:00 ПРИДБАТИ КВИТОК Поневолення любов'ю Київ
Центральний будинок офіцерів Збройних Сил України
 •  
 •  
 •  
  Вистава "Поневолення любов'ю", створений за романами-бестселлерам "Жити Життя" та "Гріх Вибачення", популярної письменниці, Ганни Богинской!
  Талановита гра акторів, сучасні декорації, з перших хвилин захоплююча сюжетна лінія, зміна зворушливих і гумористичних сцен і несподіваний фінал - нікого не залишили байдужими!

  Деякі відгуки про спектаклі з соціальних мереж:

  "Спасибі за приголомшливий спектакль! Слова, які дають замислитися, сценарії настільки життєвий, що пролетіли півтори години в одну мить.
  Я отримала ВЕЛИЧЕЗНЕ задоволення! Дуже легкі, талановиті актори. Прекрасні декорації.
  Дуже всім раджу, у кого буде вистава в місті! Вечір був шикарний. Оплески залу щире, і не хотіли відпускати артистів! Браво!
  "Була в Києві на цьому неймовірному виставі. Спасибі за емоції, чесність, акторів, атмосферу! Було відчуття "Жити Життя"!
  «Цілу купу людських пристрастей прожился за півтори години театральної постановки "Поневолення Любов'ю“.
  Вистава оживив не тільки героїв з трилогії Ганна Богинская.
  Перед очима промайнули епізоди з мого життя, коли, використовувалися такі прийомчики НЛП Пікапа. Зараз я це розумію.
  Фух, хоч не сильно попало»
  "Таким меседжем-витягами зі сцени можна врятувати багато жіночих душ (а може бути і чоловічих) від внутрішнього випалювання, від довготривалих очікувань і гіпноз-любові.
  Ура!
  Приголомшлива гра молодих акторів, професійно підібрані декорації і вдалі акценти - все це створило атмосферу справжності і передало розкривається актуальність теми"
  "Я плакала, коли Ганна билася в істериці нерозуміння і раділа, коли Артем, вказував на кожну фразу Матвія і пояснював прийоми маніпулятора. Я читала обидві книги, а тепер ще й відчула"
  "Море емоцій! Заздрю тим, хто піде вперше на виставу!"

  Ганна Богинская - не просто модна письменниця, вона - письменник-аналітик, радіоведуча, бізнес-аналітик, присвятила свої романи свободу від маніпуляцій. Сьогодні її романи читають в 52 країнах світу, книги видані тиражем понад 100 000 примірників, презентовані в США і перекладені на англійську мову.
  Її книги стали настільки популярними, обговорюваними і затребуваними, що з'явилася потреба втілити сюжетні перипетії на театральній сцені. Це справжній успіх і визнання!
  Ви не повірите, але XXI століття — століття відкритої інформації загальнодоступних знань - перетворив маніпуляцію в повсякденну реальність. Маніпуляція - це прихований психологічний прийом, мета якого - отримати ресурс жертви, нічого не віддаючи натомість. І до використання маніпуляції щодо себе треба ставитися як до пограбування.
  Любов чи залежність? Відносини або рабство? Змінити себе або змінити себе?

  Ти думаєш: "Мене не проведеш!", - а що, якщо зараз він дивиться Тобі в очі? Любов чи Маніпуляція? Ідеальний Чоловік або Професійний Маніпулятор? Щаслива Жінка або Слухняна Лялька в руках Гравця?
  Богинская змінила уявлення про поняття «жіночий роман». Хто знає, може після цього спектаклю, ти зміниш своє сприйняття поняття "гра": у житті і на сцені, у романі/спектаклі і в реальності.
  "Жити життя" - це роман-тренінг про маніпуляції, що поєднує в собі захоплюючий сюжет і знання. Вистава "Поневолення любов'ю" — історія, яка змінить твоє життя, назавжди.
  До зустрічі на виставі!
  читать всё
Центральний будинок офіцерів Збройних Сил України
Купить билет ПРИДБАТИ КВИТОК
# Театри
16 Березня 19:00 ПРИДБАТИ КВИТОК Поневолення любов'ю Чернігів
Чернігівський обласний академічний український музично-драматичний театр імені Т. Г. Шевченка
# Театри
22 Березня 19:00 ПРИДБАТИ КВИТОК Поневолення любов'ю Одеса
Український музично-драматичний театр
# Театри
26 Березня 19:00 ПРИДБАТИ КВИТОК Поневолення любов'ю Бровари
Концерт-хол «Термінал»
# Театри
27 Березня 19:00 ПРИДБАТИ КВИТОК Поневолення любов'ю Обухів
Обухівський районний центр культури і дозвілля
# Театри
31 Березня 19:00 ПРИДБАТИ КВИТОК Поневолення любов'ю Київ
Центральний будинок офіцерів Збройних Сил України