•  
 •  
 •  
  Queen Show і Марк Мартел знову в Києві. Тільки один день! Спеціальний концерт!

  Ви закидали нас повідомленнями і дуже просили повторити. А ми майже рік вели переговори, щоб ви змогли відчути зашкалює драйв від емоцій на концерті Queen Show і Марка Мартела. І ось час "Ч" настав! Ми раді повідомити, що по вашим численним проханням Queen Show і Марк Мартел знову в Києві з програмою "на біс"! Всього один день: 23 вересня 2020 року, 19.00 у Палаці "Україна".

  Зробіть все, щоб на цей раз точно не пропустити подію своєї мрії! Це буде не просто концерт, а чарівна пігулка - чудодійний засіб, який зцілює, оновлює і заряджає!

  Ви побачите краще триб'ют-шоу Queen у світі. Мурашки по шкірі побіжать, а серце замре від перших акордів. Сорок світових хітів Queen зі списку найпопулярніших пісень групи: "Bohemian Rhapsody", "Show must go", "Radio Ga Ga", "Somebody to Love" та багато інших композицій прозвучить для вас в цей вечір. Часом вам буде здаватися, що на сцені сам Фредді Мерк'юрі. Так і є! Це не сон! Марк Мартел - це унікальне явище: він дійсно не тільки співає як Фредді, вловлюючи його манеру поведінки, вокальні інтонації, він ще й зовні схожий на соліста Queen. Недарма критики називають Мартела "реінкарнацією" Меркьюрі. А знаменитий ударник "квінів" Роджер Тейлор благословив Марка на участь у фільмі "Богемська рапсодія", де його голосом співає актор Рамі Мальок.

  У 2011 році Мартел на конкурсі проекту Queen Extravaganza виконав фрагмент пісні "Somebody To Love" - і цього вистачило, щоб звести з розуму слухачів і легендарних музикантів Queen. Ролик Мартела зібрав 9 000 000 переглядів. Звичайно, Мартел переміг у конкурсі і відправився на шеститижневі гастролі. З тих пір життя співака з Монреаля круто повернулась на 180 градусів. "Я не думав, що зроблю таке шоу, і до мене будуть підходити зі словами "гей, хто-небудь говорив, що ви звучить як "Фредді Мерк'юрі". Коли люди в такому зізнаються, це завжди величезний комплімент", - переконаний музикант.

  Виступаючи в Києві 7 червня 2019, Марк Мартел зізнався, що київський концерт став найкращим в його світовому турі: "Спасибі, Київ! Ти звучав чудово сьогодні ввечері 3800 голосами!", - написав тоді в своєму Instagram кращий вокальний двійник Фредді Мерк'юрі. І це було абсолютно щиро: на каналі Мартела є багато відео з інших його концертів, але таких слів він до цього не писав нікому.

  Навіть якщо ви ходите на концерт раз в році, це як раз той самий випадок, який не можна пропустити.
  читать всё
Національний палац мистецтв «Україна»
Купить билет ПРИДБАТИ КВИТОК