•  
 •  
 •  
  Концерт шаленого драйву! 160 артистів на сцені.
  4 і 5 грудня на сцені Національного Палацу мистецтв "Україна" - блискавична і приголомшлива концертна версія всесвітньо відомої рок-опери - Rock Mozart Le Concert.

  Ви побачите захоплюючу історію життя, кохання і смерті великого Моцарта, якого по праву можна вважати першим рок-музикантом в історії. Він - справжня рок-зірка своєї епохи і сучасності. Бунтар, чия доля рясніла злетами і падіннями.

  Сила і міць семи дивовижних голосів, епатажність головного героя, роковість його ворога, незвичайне звучання великого симфонічного оркестру, грандіозні декорації та світлове шоу - геніальність ще ніколи не була настільки масштабною!

  Дві пристрасті, дві любові, чарівність і вічність... Життя, що перетворилося на великий рок-концерт під грім ударних.

  Rock Mozart Le Concert - це те, що повинен побачити і почути кожного!

  Меломани і любителі яскравих видовищ будуть вражені і, спробувавши цей неймовірний музичний коктейль, кожен неодмінно захоче ще!

  Mozart l'opera Rock відвідали мільйони глядачів, вона стала першим мюзиклом, знятих у форматі 3D, і отримала "діамантовий" статус за більш ніж 800 тисяч проданих копій альбому.

  Пориньте в чарівність прекрасної музики і першокласної сценічної гри вже 4 та 5 грудня в 19:00 в Національному Палаці мистецтв "Україна" на Rock Mozart Le Concert!

  Купуйте кращі квитки вчасно і отримуйте яскраві емоції і гарний настрій надовго.
  читать всё
ПРИДБАТИ КВИТОК Rock Mozart Le Concert Київ Опера, Рок
04 Грудня 19:00
ПРИДБАТИ КВИТОК Rock Mozart Le Concert Київ Опера, Рок
05 Грудня 15:00
ПРИДБАТИ КВИТОК Rock Mozart Le Concert Київ Опера, Рок
05 Грудня 19:00