Скріптоніт

30 Травня 20:00 ПРИДБАТИ КВИТОК Скріптоніт Київ
 •  
 •  
 •  
  30 травня 2020 року в Stereo Plaza репер Скриптонит "розгойдає" сцену з презентацією нового альбому "2004". Не пропусти така подія, бери своїх друзів і приходь на концерт!

  Аділь Жалеков, більше відомий як "Скриптонит", вперше заявив про себе в 2013 році після виходу відеокліп на трек пісню "VBVVCTND", а вже через два роки випустив свій дебютний альбом "Будинок з нормальними явищами", який став одним з найуспішніших російськомовних реп-альбомів, а "Скриптонит" був визнаний репером року. Його називають Kendrick Lamar україномовного хіп-хопу. Сам репер визначає свою творчість як "казахстанський реп".

  Остання робота "Скриптонита" - платівка, що отримала назву "2004", містить 16 треків і 8 інтерлюдій, а в записі взяли участь близькі друзі репера: 104, Райда, El Ді, Andy Panda і Truwer. Як розповів сам музикант, платівка складається зі старого матеріалу, а реп-альбом він писати і не збирався. Однак, альбом все-таки вийшов і ти знову зможеш почути історії про "пацанах з району", наркотики, гроші, і дівчатах, які на ці гроші дуже добре "клюють". Не виключено, що цей альбом репера може стати завершальним, адже музикант нещодавно заснував свій лейбл і почав розвивати свій танцювальний проект. Адже, як заявив сам репер, йому більше нічого сказати в репі.
  читать всё
Stereo Plaza
Купить билет ПРИДБАТИ КВИТОК