• Головна
  • Свято танцю «З Україною в серці»

Свято танцю «З Україною в серці»

  •  
  •  
  •  
Концерти "Горлиці" - це св'ято іскрометного танцю, завзятої молодості та краси.

Пів століття свого творчого шляху відзначив Народний ансамбль народного танцю "Горлиця" МЦКМ (кількість учасників - 45 осіб), заснований відомим солістом столичного балету, знавцем характерних танців, заслуженим працівником культури України, професором Сергієм Васильовичем Зайцевим. Під його керівництвом ансамбль неодноразово ставав лауреатом всеукраїнських, всесоюзних і міжнародних конкурсів і фестивалів.

Унікальність цього самобутнього колективу у прагненні не копіювати, а постійно шукати власний шлях у національній народно-сценічній хореографії, спираючись на щедрі багатства національного фолькльору. Красу українського народного танцю та рівень майстерності виконавців високо оцінювали у багатьох країнах світу, де гастролював ансамбль "Горлиця".

На сьогодні ансамбль очолює обдарований хореограф і педагог, заслужений працівник культури України, Володимир Білошкурський. Керуючи ансамблем, він розвиває та збагачує славні традиції своїх попередників, дбайливо виховуючи у своїх учнях любов до народного танцю. У його репертуарі колоритні "Залицяльники", "Несе Галя воду", "Їхали козаки", "Підківочки", "Кадриль на ослінчиках" і, звичайно, полум'яний, віотуозний "Гопак".

Художній керівник - заслужений працівник культури України - Володимир Білошкурський. Лауреат та переможець всеукраїнських та міжнародних конкурсів народного танцю.
Міжнародний центр культури і мистецтв Федерації профспілок України