Танцювальний ринг: Ансамбль ім. Вірського vs Ансамбль Rustavi

11 Червня 19:00 ПРИДБАТИ КВИТОК Танцювальний ринг: Ансамбль ім. Вірського vs Ансамбль Rustavi Київ
 • Головна |
 • Танцювальний ринг: Ансамбль ім. Вірського vs Ансамбль Rustavi
 •  
 •  
 •  
  ВІРСЬКИЙ VS РУСТАВІ зустрінуться на танцювальному рингу в Києві - в танцювальному двобої, аналогів якому не знайти ні в одній країні світу!

  Дві неперевершені брили ТАНЦЮ - Національний Заслужений Академічний ансамбль танцю України ім. Павла ВІРСЬКОГО та Державний Академічний ансамбль народної пісні і танцю Грузії "РУСТАВІ" зустрінуться 11 червня в Жовтневому Палаці на танцювальному рингу НА БІС!

  Так, це буде справжній БІЙ! Точніше БАТЛ, якому позаздрять "Танці з зірками". Градус події - на межі!Чотири роки тому ВІРСЬКИЙ VS РУСТАВІ вже зустрічалися на одній сцені і підкорили глядачів своїм шоу. Після безпрецедентного успіху, за вашими численними проханнями ми вирішили це повторити. Але змагання відбудеться вже з новою силою. Будуть нові танці, нові костюми і нові номери.

  Ви побачите все: силу, пристрасть, потужний ураган емоцій... І все заради того, щоб показати вам блискучу майстерність і оригінальну інтерпретацію національних танцювальних стилів своїх країн: УКРАЇНИ І ГРУЗІЇ!

  Ви готові до такої масштабної події? Якщо так - тоді повідомляємо, що на сцені для вас будуть танцювати 52 українських та 50 грузинських артистів! І ще: ці хлопці не страхують ноги, не вигадують про себе легенди, як багато їхніх колег. Вони просто танцюють так, що слова зникають. Залишаються тільки емоції.

  Заінтриговані? То ж приходьте і відчуйте велич двох грандіозних танцювальних ансамблів світу!
  читать всё
Міжнародний центр культури і мистецтв Федерації профспілок України
Купить билет ПРИДБАТИ КВИТОК